.

.

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за Suzuki GSX-R GSXR 600 / 750 04 05 Радијатор Coolant Црево

Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за Suzuki GSX-R GSXR 600 / 750 04 05 Радијатор Coolant Црево

DEN 1539.84

Од стоката
Достапно е за нарачката


Мотор силиконски радијатор цревото за полнење за Suzuki GSX-R GSXR 600 / 750 04 05 Радијатор Coolant Црево
1.Материјал : 100% висок квалитет со силиконска
2.Засилен слоеви : 2/3 Polyester
3. Дебелина на ѕид : 3.6/4.5 мм+-0.2
ВАЖНО : ве Молиме оставете бојата што сакате за имајте на ум кога ќе го купите
Инаку ние ќе ја испрати на бои од страна на случаен избор (сино е првиот)
ВНИМАНИЕ : ве Молам оставете бојата што сакате за имајте на ум кога ќе го купите
Инаку ние ќе ја испрати на бои од страна на случаен избор
Ако имате свој идеи на производ и цена , дозволете ми да знам , нашата крајна цел е да се постигне win-win ситуација
ЗАБЕЛЕШКА : БОЈА МОЖЕ ДА СЕ РАЗЛИКУВААТ ВРЗ ОСНОВА НА СЕРИЈА НА ПРОИЗВОДСТВО
СИТЕ ПРОДАЖБАТА СЕ ВО ФИНАЛЕТО! ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА ОДГОВАРА НА ВАШИОТ АВТОМОБИЛ ПРЕД КУПУВАЊЕ.
Опис На Производот :
Нашата продавница има на светот повеќето заврши силиконски црева апликација,ако не се најде во продавницата , можете да најдете на ОЕМ црево и mail за да ни сама со спецификации и modeld, ние ќе бидат прилагодени според вашите потреби и барања ,по завршени слободни samaple ќе бидат испратени на вас.
Сегашниот Производ Линија на силиконски црева :
1.Силиконски Директно Црево (1000mm)
2.Директно Спојување на силиконски црева (76mm)
3. Силиконски Грпка Црево
4. Силиконски Лактот Црево(45 степен,на 90 степен и 135 степен, 180 степен)
5. Stright редуктор силиконски црева ( транзиција црево)
6. Редуктор лактот силиконски црева (45 степен,на 90 степен редуктор лактот црево)
7. Вакуум цевки ( вакуум силиконски црева)
8. U-обликот на Силиконски Црева
9. Т-форма Силиконски Црева
10. Полнење На Воздухот Силиконски Црева
11. Жица Засилен Силиконски Црева
12.Силиконски Црева колекции
Ние зависи од клиентите со 100% задоволство да се успее. Ние навистина го цениме вашиот позитивен пет ѕвездички повратни информации .Ви благодариме многу за напуштање на позитивни повратни информации ќе уживаат попуст во вашата следна цел. Ако имате било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас пред да оставајќи ни негативни (1 или 2 ѕвездички) и се неутрални (3 ѕвездички) повратни информации. Ние ќе го реши проблемот за вас

Основни својства

боја:
2ply, 3ply
Тип На Објект:
Воздухот Дози
Автомобил Производител:
Универзална
Специјални Функции:
0000
Материјал Тип:
SI
Име На Модел:
ATV-H042
Објектот Должина:
00cm
Објектот Висина:
00cm
Модел Година:
2016 година
Објектот Тежина:
0kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
00cm
Frequence Опсег:
0000

Тие исто така купуваат со овој производ.