.

.

6 Компјутери Мешавина Боја Микро Отвори CZ циркон кора пчела шарм Pendant За Накит Одлуки Наоди DIY ѓердан одлуки P730

6 Компјутери Мешавина Боја Микро Отвори CZ циркон кора пчела шарм Pendant За Накит Одлуки Наоди DIY ѓердан одлуки

DEN 1814.00
DEN 2016.00
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Здраво, Добредојдовте на нашата продавница!
Материјал : CZ циркони, Бакар
Количина : 6 парчиња
Големина : 28*38mm
(1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Боја : види слика
Повратни информации :
1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Политика На Враќање :
Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Ние ќе понуди целосна наплата за вас, ако производот е било кој квалитет на проблемот.
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме за вашата поддршка !

Основни својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
P730
Пол:
Унисекс
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
JUSTWELL
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Бакар
Стил:
Класичен

Тие исто така купуваат со овој производ.