.

.

Транспарентен 30-во-1 Чаша Cabochons Овална 25x18mm

Транспарентен 30-во-1 Чаша Cabochons Овална 25x18mm

DEN 117.12

Од стоката
Достапно е за нарачката


Материјал : стакло во Боја : Транспарентна Големина : x 25мм 18mm; Дебелина : 4.8 мм Материјал : стакло
Боја : Транспарентна
Големина : x 25мм 18mm; Дебелина : 4.8 мм
Сосема нов и висок квалитет!
Суштински дел од накит, одлична замена за да го замените стариот или оштетени.
Направете свој накит за рачно изработени уникатен накит.
Разумна цена.
Пакет Содржина : 30 x Стакло Cabochons
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3 см.

Основни својства

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден

Тие исто така купуваат со овој производ.