.

.

2018 Нови Пристигнување 8.5 cm/9.2 g Тешко Minnow Мамки Мами 3D Очи Риболов Wobblers 6# Куки Crankbaits Глупости се Справи со pesca

2018 Нови Пристигнување 8.5 cm/9.2 g Тешко Minnow Мамки Мами 3D Очи Риболов Wobblers 6 Куки Crankbaits Глупости

DEN 105.60

Од стоката
Достапно е за нарачката


Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов. Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба. Lifelike и брза акција во вода. Одличен визуелен ефект на привлече рибите. Бренд : LINGYUE Стил : Minnow Должина : 8.5 cm Тежина : 9.2 g Длабочина : 0.5-1.5 м Боја : 5 Different Бои Кука : Висок јаглероден челик тројно кука Пакет : OPP Пакет Содржина : 1pcs намамат ( Добар квалитет )

Основни својства

Позиција:
Океански Брод Риболов,Океанот Рок Fshing,Океан Плажа Риболов,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
Бренд Име:
LINGYUE
Број На Модел На:
H138
Тип:
Вештачки Мамки
категорија:
Намамат

Тие исто така купуваат со овој производ.