.

.

Промет на големо со бесплатен превозот Кристал медицинска Сестра Сини Срцето Стигнале ID Значка Ролна Носителот на лекар наставник

Промет на големо со бесплатен превозот Кристал медицинска Сестра Сини Срцето Стигнале ID Значка Ролна Носителот

DEN 13115.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ако немаме дека дизајнот во парк , ние може да ви испрати уште еден дизајни .Можете да го направите дизајн ако ви испраќаме на сликата ?
Прилагодено дизајни се прифатливи -Логото да се прикажува овде е само за референца.
СРЕЌЕН НАДДАВАЊЕ ~ БЛАГОДАРНОСТ ЗА ГЛЕДАЊЕ
СЕ ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ ДА МЕ КОНТАКТИРАТЕ ЗА БИЛО КАКВИ ПРАШАЊА
Поврзани Производи
.

Основни својства

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
YLK225CT
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кристал
Метална боја:
сребро позлатен

Тие исто така купуваат со овој производ.