.

.

1pcs 3/32 Рамна Врвот C,M,F Малку помине уметност салон алатки електрични вежба Керамички нокти датотека вежба малку за нокти маникир машина,50% ПОПУСТ

1pcs 3/32 Рамна Врвот C,M,F Малку помине уметност салон алатки електрични вежба Керамички нокти датотека вежба

DEN 319.00
DEN 335.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис ЗАБЕЛЕШКИ :
1. Проверете помине битови пред употреба. 2. Секогаш носат око-заштитна безбедност очила. 3. За професионална употреба само. 4. Не го користете, ако тоа е одбиено. 5. Да се чува вон дофат на деца. 6. Disinfect помине битови по употребата.
Карактеристики : Материјал : ungsten челик+керамички
Боја : Сребро+бела
Количина : 3 Pcs Од врвот до дното : Глава дијаметар : 6mm+13mm должина
Месо тело со дијаметар : 2.35 mm
Overal Должина : околу 40mm
Пакет Листата :
1* Помине Малку Вежба
Сите од нив вреди да се купи,почитувани,за повеќе од 50piece, кажи ни,драги ќе даде фабрика цена~~ Слики

Основни својства

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Број На Модел На:
A0613
Бренд Име:
Лесно Помине
Материјал:
Керамички
Големина:
Length Of The Bit
Количина:
1pcs/set
Состојба:
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Зелена,Сина,Црвена
Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Flute Дијаметар:
7MM+13mm
Месо тело дијаметар:
2.35 mm
Материјал:
ungsten челик+керамички

Тие исто така купуваат со овој производ.