.

.

40pcs МИКС Millefiori Lampwork Рамен Срцето Стаклени Монистра 10мм Накит Наоди

40pcs МИКС Millefiori Lampwork Рамен Срцето Стаклени Монистра 10мм Накит Наоди

DEN 114.24

Од стоката
Достапно е за нарачката


Материјал : Стакло Облик : Срцето Употреба : Cabochons Големина : за 10мм во дијаметар Материјал : Стакло
Облик : Срцето
Употреба : Cabochons
Големина : за 10мм во дијаметар
Оваа точка ако за 40pcs МИКС Millefiori Lampwork Рамен Срцето Стаклени Монистра , големина се прибл.10мм во кол, добро за сите видови ако накит проекти, посебно за обетки.
Цени на 40 компјутери
Пакет се вклучени : 40 x Рамен Срцето Стаклени Монистра
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Основни својства

Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
накит наоди

Тие исто така купуваат со овој производ.