.

.

LZHLQ Multilayer Поклон-Јазол Маче Tassel Ѓердан Изјава Ѓердан Жените Цинк Легура Ѓердани Приврзоци Трендовски Collares Колиер

LZHLQ Multilayer Поклон-Јазол Маче Tassel Ѓердан Изјава Ѓердан Жените Цинк Легура Ѓердани Приврзоци Трендовски

DEN 197.28

Од стоката
Достапно е за нарачката


Нашето Ветување
1. Сите нарачки во нашата продавница ќе бидат испратени во текот на заповедал време на Aliexpress.
2. Сите нарачки во нашата продавница имаат рекорд, па грешка стапка е ниска.
3. Ние и ветуваме на секој предмети ние продажба да ви е добро, нови и стил на ист како на сликата.
Детали За Производот
Материјал : Цинк Легура
Должина : 45+5 см
Тежина : 60 g
Производот Се Покаже

Основни својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
LZHLQ
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
16KJ-ZR1
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тежина:
60g
Должина:
45+5 cm
Процесирање на нарачката време:
ќе пак добро и испрати рок од 48 часа
превозот:
Цел повеќе од 130$,бесплатен превозот од DHL,Fedex
Ние Прифаќаме:
Трговијата на мало,трговија на Големо,Dropshopping,Изменуваат,ОЕМ
Пакување:
хартиена кеса
Боја:
Како се покаже слика
Шема:
лак-јазол маче tassel
Материјал:
Цинк Легура

Тие исто така купуваат со овој производ.