.

.

Жените Водоотпорен Виткање Флорални Оксфорд Најлон Голем Капацитет патување Предавање Crossbody Рамо Duffle торба Организаторот за жени

Жените Водоотпорен Виткање Флорални Оксфорд Најлон Голем Капацитет патување Предавање Crossbody Рамо Duffle торба

DEN 1396.80

Од стоката
Достапно е за нарачката


Повратни информации
-Ние зависи од вашето задоволство да успех, Затоа, вашата повратна информација е дефинитивно важно за нас. Враќање на ставката за согласи на размена или се враќа
e.
-Наш врвен приоритет е постигнување на брз и јасен комуникација со нашите клиенти.
Поради разликата од набљудувачите и осветлување ефект, сликата може да не се одрази 100% вистинската боја на објектот.
Купувачот Совети (Забелешка)
Пред-продажба на Услуги
-Вашите контакт со TRADEMANAGER или e-mail за детали пред место цел ќе биде
високо го цениме.
-Купувачот е одговорен за какви било царински давачки или увоз доход.
Тогаш нашата по-продажбата ќе контакт со вас за да го најдете најдоброто решение.
-Сите бесплатен превозот методи се во нашите опција стандардно
-Услови :
а.
-Треба да се враќа биде потребен;
а.
Плаќање
- Зачувам(Alipay) ; Кредитни Картички; Т/T; Western Union.
-Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, ние не покривање на сите предмети за штета по употребата.
-Објектите се добро спакувани со Курирска кеси,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ние ќе ги провери состојбата и понуди најдобро големина решение на облека.Освен ако не е наведена во ставка опис, додатоци/декорација во фотографијата НЕ е вклучена .
- Ако сте Среќни со вашата нарачка, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, и нашите автоматски
повратни информации систем веднаш ќе ве остават позитивен фидбек, како и. и поради прирачник за мерење,големината може да се 1-2cm грешка. Купувачот да ја преземе контролата сите трошоците за враќање.
Гаранција&Се Враќа
-Ако не сте задоволни со вашата нарачка, plz контакт со нашата по-продажбата на trademanager
или е-да се направи замена или рефундирање пред стоката да се врати(испорака на трошоците, не се враќа)
-Ако било каква штета се случи за време на испорака, ве молиме да ни ги испратите фотографиите откако ќе го добиете на стоки. Обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат. Овластување за да се вратите на објектот ќе се издаде.
-Plz нудат детални примачот информации(контакт лице, адреса, со поштенски код, тел Нема). Контакт со нас преку trademanager или е-пошта. За да испраќање на непречено и брзо, конечната одлука е во нашите опција да брод
стоки преку други curriers.
-Трговија на големо нарачки ќе се добие разумно попусти . Ние не сме одговорни за било каква несреќа, одложувања или други проблеми кои се
одговорност на превозот услуга. Ве молиме контактирајте со нас
пред да ја напушти негативни повратни информации доколку сте незадоволни со купувањето на било кој начин.
Испорака
-Стоките ќе бидат испорачани во 3-5 дена по уплатата примена.

Основни својства

Тип На Објект:
Патни Торби
патна торба:
Патување Totes
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Објектот Тежина:
0.55kg
Објектот Должина:
46cm
Објектот Ширина:
15cm
Број На Модел На:
185
Тврдост:
Мека
Материјал Состав:
Водоотпорен најлон
Имаат Drawbars:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Објектот Висина:
30cm
Главен Материјал:
Најлон
Бренд Име:
Vivisecret
Повод:
Разноврсна
Feautures:
Водоотпорен / Супер светло-тежина / Свитлива /Дамка отпорни / Трајни

Тие исто така купуваат со овој производ.