.

.

Мажи не ' Рѓосувачки Челик Синџир Ѓердани Talisman Клучот на Соломон Печат Pendant Kabbalah Пагански Wiccan Ѓердан

Мажи не ' Рѓосувачки Челик Синџир Ѓердани Talisman Клучот на Соломон Печат Pendant Kabbalah Пагански Wiccan Ѓердан

DEN 236.00
DEN 287.52
-18 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Со цел да се гради бренд DALI и подобрување на неговата моќ на comperition, ние произведуваме внимателно секое парче на накит. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
Експрес обично имаат царинските давачки поглед на даночните прашања, во овој случај, ве молиме да соработува со царинските да плати данок. ви благодариме!
* Ако вашата нарачка цена надмине САД $ 200, ние ќе ви обезбедиме DHL, Fed Ex, или Aramex превозот услуга.
Удобно се вклопуваат : комбинирање со ергономски, удобно носење. 3-слој од платина или розово злато позлатен, тоа го прави накит повеќе шармантна и шарени. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте не веднаш за тоа замена или поправка. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по приемот на врати производот.
Ние одиме, како во минатото, подобрување на самите себе, континуирано подобрување, користење на најдобар квалитет накит, повеќе своите иновативни идеи, и повеќе професионален тим, за да се осигураме дека нашиот квалитет, услуга и углед. DALI циркони се увезуваат од Австрија, висок степен со неспоредлива чистота.
Испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, итн.
Процесот на извонредност : високо ниво на вештини, исклучителна фалсификување, високо ниво на визуелни ефекти шоу. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Пост Воздух Mail на Јужна Америка, земјата може да потрае подолго од 60 дена. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да го плати превозот цена.
Топ Намалување на : Стандард Белгискиот намали, покажуваат циркон оган.
Повратни информации
Contacter
Технолошкиот процес
Се користи и Подароци
Накит одржување
Вовед
Сите материјали се еколошки безбедни за здравјето на луѓето. За задоволството да им служи, да биде вашиот партнер, со доверба и да се брои! Ние ќе направиме се што е во наша моќ, за вашата посветеност да услуга!.
Производ Карактеристики
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина на : (Како што е прикажано на сликата)
Гаранција : Боја нема да се менува и црна, црвена или кафеава
Пристаништето Повод : Запознавање / Секојдневниот / Свадба / Роденден / Партија
Подарок за : Пријател / Таткото / Брат ти / Мајка / Жена
Погодни за : Мажи, Жени, Млади и Женски Зрелост
Фото Галерија
Пакување
Торбичка во Сомот (Бесплатно)
Подарок кутија (Бесплатно)
Прстен Големина и Мерење
Бесплатен Превозот И Испорака
Ние брод на сите пакети во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод. Подолу е евалуација на испорака брзина за вашиот референца.

Основни својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
48*30ММ
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Бренд Име:
BLEUM CADE
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
316L

Тие исто така купуваат со овој производ.