.

.

20pcs/многу 40mm од 1,5 инчен метални легури pin тока подвижен цевка bagpack појас тока сребрена, црна, бронза бесплатен превозот Б.К.-032

20pcs/многу 40mm од 1,5 инчен метални легури pin тока подвижен цевка bagpack појас тока сребрена, црна, бронза

DEN 480.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


20pcs/многу 40mm од 1,5 инчен метални легури pin тока подвижен цевка bagpack појас тока сребрена, црна, бронза бесплатен превозот Б.К.-032
Боја : Црна nickle, shinny nickle, антички месинг/бронза
Внатрешна ширина е 40mm/1.5 инчен

Основни својства

боја:
Мулти-Обоени
Тип На Производ:
Токи
Функција:
токи со pin
Метал Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
Б.К.-032
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека,Појаси
Техника:
позлата
Тока Тип:
Pin-Токи
Материјал:
Метал
Обликот:
правоаголник
Декорација:
pin тока со цевка
is_customized:
Yes
Големина:
inner width 40mm

Тие исто така купуваат со овој производ.