.

.

Долго стил зима бесплатен превозот жените јакна со faux крзно обвивка,вистински raccoon крзно худ дама паркови

Долго стил зима бесплатен превозот жените јакна со faux крзно обвивка,вистински raccoon крзно худ дама паркови

DEN 13954.00
DEN 27360.00
-49 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Нашите Stroe имаат многу стилови на крзнени Јакна, Добредојден за да ги видите нашата продавница.
Нашата продавница е професионална за производство на високо-квалитетна облека како Крзно Паркови, Додатоци и Т-маица почеток во 2007 година. Ние сме фабрика директна продажба,може да се направи трговија на големо бизнис,ОЕМ,ODM,со нетрпение очекувам да слушнеме вашето барање. Сега се земе вашето време и да уживате во вашата шопинг!
Алис
Долго стил зима бесплатен превозот жените јакна со faux крзно обвивка,вистински raccoon крзно худ дама паркови
Војска-зелена боја, памук-платно
Целосна поставата на вистински Кореја висока faux крзно закрпи
Реверзибилна
Унисекс стил,Ако ти се мажи,ве молиме изберете еден поголем големина
Во прилог raccoon крзно-исечените хауба
Долги ракави, со quilted поставата и копчето за прицврстување на манжетни
Flapped пред џебови
Внатрешни drawstring половината и полите
Криви назад полите, центар-назад полите шлиц
Сокриени zip центар-пред прицврстување

Основни својства

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Дебелина:
Волна Лагер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одредување На Тежината:
Пополнување:
Пердув
Декорација:
Прилагодливи Половината,Џебови
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Одредување На Содржина:
100%
Тежина:
2.5
Материјал:
Памук
Тип:
Редовни
Стил:
Воени
Број На Модел На:
DM6999
Монтажни Дел:
Јака Монтажни
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Боја Стил:
Природна Боја
Декорација:
Џебови, Прилагодлив Половината
Поставата:
Со Кашмир Поставата
Големина:
XS,S.M,L,XL,XXL,XXXL,XXXXL
Производот:
армијата јакна
Стил:
жените јакна / мажи грб
Тип:
Долу & Parkas

Тие исто така купуваат со овој производ.