.

.

Исклучување Бела Унија Знаме Шамија Дами Женска Марами Гроздобер Дизајн Прикријат Заврши Мајки Ден Подароци За Неа Се Печати Весник

Исклучување Бела Унија Знаме Шамија Дами Женска Марами Гроздобер Дизајн Прикријат Заврши Мајки Ден Подароци За

DEN 11040.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Многу Големи и мека бесконечност шамија за оваа сезона. Може да оди заедно со сите тимови!
Материјал : полиестер/памук
големина : 90x180cm
количина : 10pcs/многу
Превозот
Ве молиме проверете со вашиот превозот адреса внимателно пред касата, тоа не може да се промени доколку цел завршена.
Ние брод во рок од 2 работни еднаш плаќање завршен.
Ако ви треба нешто што не се наведени или поголема количина отколку што се наведени, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас. Ние ќе се обидеме да го најдете/list повеќе за вас. ние ќе обезбедиме специјален попуст и да ги прилагодите на листата за вас
Се враќа
Ние нудиме 14 ден парите назад гаранција.
Купувачот плаќа врати превозот.
Ако ви треба замена, ве молиме проверете два пати за да се потврди објектот не работат и се јавите на нашите услуги на клиентите претставник, ги споделите со нас детални проблем и ни ги испратите некои слики за потврда. Потоа да се добие уникатен адреса за враќање.
За Freedback
Ако сте незадоволни од било која причина, ве молиме donot биде брзо да се остави негативни/неутрален повратни информации. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% СЕДНА ве молиме контактирајте со нас преку порака систем или е-пошта за најбрзо време на одговор.

Основни својства

Тип На Објект:
Марами
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Марами Тип:
Шамија
Материјал:
Viscose
Марами Должина:
>175cm
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Vicose
боја:
Бела
Големина:
90x180cm
Шема:
весникот се печати шамија
погоден:
пролет,autumm,лето

Тие исто така купуваат со овој производ.