.

.

Задните Трупот задната врата се Подигне Амортизерите Гасни Амортизери Шок Рамења Пролет ЗА TALBOT 1307-1510 Simca Hatchback 1978/01 - 1981/08 499MM

Задните Трупот задната врата се Подигне Амортизерите Гасни Амортизери Шок Рамења Пролет ЗА TALBOT 1307-1510 Simca

DEN 1665.12

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ве молиме потврдете го вашиот автомобил модел, година,на локација што се користи за апсорбери и проширена должината за вашите оригинални рамења пред да се одржи редот. Ви благодариме! Задните Трупот задната врата се Подигне Амортизерите Гасни Амортизери Шок Рамења Пролет ЗА TALBOT 1307-1510 Simca Hatchback 1978/01 - 1981/08 499 MM Спецификации : Предмет Тип : Автомобил Камион Гасни Амортизери Лифт Поддржува 100% Сосема Нов! Висок квалитет! Материјал : Метални+Пластика Продолжен Должина : 499 mm Локација : Задните задната врата на Багажникот Багажникот
Апликации : ЗА TALBOT 1307-1510 Simca 1307 1.3 6 G1 D 1294 40 54 Hatchback 1978/01 - 1981/08 ЗА TALBOT 1307-1510 Simca 1308 1.4 6 Y2 D 1424 55 75 Hatchback 1978/11 - 1980/08 ЗА TALBOT 1307-1510 Simca 1308 1.4 6 Y2 1424 63 86 Hatchback 1978/11 - 1981/08 ЗА TALBOT 1307-1510 1510 1.6 6 J2 A 1592 66 90 Hatchback 1981/07 - 1982/06 ЗА TALBOT 1307-1510 Simca 1307 1.3 1296 44 60 Hatchback 1975/09 - 1980/01 ЗА TALBOT 1307-1510 Simca 1307 1.3 1296 50 68 Hatchback 1975/07 - 1980/01 ЗА TALBOT 1307-1510 Simca 1307 1.3 S 1296 60 82 Hatchback 1975/07 - 1978/12 ЗА TALBOT 1307-1510 Simca 1510 1.4 6 G1 1424 51 69 Hatchback 1980/01 - 1984/04 ЗА TALBOT 1307-1510 Simca 1510 1.4 6 Y2 D 1424 55 75 Hatchback 1980/01 - 1981/04 ЗА TALBOT 1307-1510 Simca 1510 1.4 6 Y2 1424 63 86 Hatchback 1980/01 - 1981/04 ЗА TALBOT 1307-1510 Simca 1510 1.6 6 J1 1592 54 73 Hatchback 1980/11 - 1983/12 ЗА TALBOT 1307-1510 Simca 1510 1.6 6 J2 1577 година 65 88 Hatchback 1978/10 - 1980/01
Карактеристики : Врз основа на оригиналната опрема дизајн и совршена инженерните,бидете сигурни дека точно одговара и функција Со Гума О-прстен клипот печат, Појачани и Хром Позлатен Челик Клипот Род. Тешки мерач челик притисок цевка понуда подолг живот Тефлон копија прстен обезбедува подобрена ефикасноста Само чисти клипот делови постигнува непречено функционирање и во согласност перформанси. Лесно да се инсталира со едноставни рачни алатки.
Пакет се вклучени :
2 парчиња Автомобил Авто Амортизерите Гасни Амортизери Подигнете го Поддржува
Превозот :
1.Објектот ќе биде предаден во 1-5 работни дена по приемот на плаќање
2.Бесплатен превозот : Ние обично испораката од страна на Aliexpress Стандард за Испорака/ Кина Пост Регистрирани Воздухопловната/ Epacket.
3.Околу 12-35 Работни дена за да стигнат до, на пакети ќе стигнат брзо до некои земји и некои од нив ќе потрае малку подолго време.
4.By експрес : Обично тоа ќе трае 3-7 работни дена.
Враќање&гаранција :
Ние обезбедуваме половина година гаранција. ако објектот е неисправен или не работат добро ве молиме да не известите пред да замине негативна или неутрална повратни информации, Ние ќе се обидеме потрудиме да работат со вас за да го реши секој проблем.
Повратни информации :
Купувачот е рано потврда ќе бидат високо ценети, по примањето на предметите. Ви благодарам многу!

Основни својства

Објектот Ширина:
2 cm
Земја/Регион на Производство:
CN
Бренд Име:
XIANGSHANG
Поставување на Возило:
Задните Задната Врата На Багажникот Багажникот
Објектот Должина:
499 MM
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Производителот Дел Број:
GSTT0500
Објектот Висина:
2 cm
Објектот Тежина:
0.5 kg
Специјални Функции:
NA
Другиот Дел Број:
Гасни Амортизери
Материјал Тип:
метални+пластика
Осветленост Дел Број:
ГАС Пролет Шокови Амортизерите
Тип На Објект:
Гас Обвинет Пролет Рамења Лифт Поддршка

Тие исто така купуваат со овој производ.