.

.

Нови Нерѓосувачки Челик Стигнале Балкон Clothesline Лизга-отпорни Алишта Јаже

Нови Нерѓосувачки Челик Стигнале Балкон Clothesline Лизга-отпорни Алишта Јаже

DEN 444.00
DEN 684.00
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.5 m
Дијаметар : 92mm
Пакет Содржина : 1 x Нерѓосувачки Челик Стигнале 8. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Нови Нерѓосувачки Челик Стигнале Балкон Clothesline Лизга-отпорни Алишта Јаже
Карактеристики
Не ' Рѓосувачки Челик 304 Сјае
Цврсти и издржливи дизајн
Плетенка најлон линија, силна да се одржи 22 килограми
Нерѓосувачки челик пролет, без никаков напор репортажите до
Внатрешни работи употреба
Должина : 8.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување.Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-5 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.2 Нозе Облека Линија
1. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.

Основни својства

Бренд Име:
ZEEGLE
Број На Модел На:
нерѓосувачки челик облека закачалка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Име:
облека јаже

Тие исто така купуваат со овој производ.