.

.

VOCALOID Kamui Gakupo 13943 GACKPOID Прекрасни Кимоно ноќта на Вештерките Униформа Облека Врвот+Панталони+Појас+Наметка+Ракави Нарачана

VOCALOID Kamui Gakupo 13943 GACKPOID Прекрасни Кимоно ноќта на Вештерките Униформа Облека Врвот+Панталони+Појас+Наметка+Ракави

DEN 10800.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Добредојдовте во мојата продавница ^^
Ве молиме оставете ни го вашето мерења во вашата нарачка : Пол, Висина, Тежина, Биста, Половината, Колковите, Рамо ширина, Рака должина.
Оваа облека е комплицирана изработка , тоа ќе потрае 1-2 месеци за да се произведе, ве молиме контактирајте со нас за време ви треба за нив пред да ги купите. Ви благодариме. Функција Бренд Нови 100% Местото на Потекло : Жеџијанг, Кина (Копно) Функција : Cosplay/партија/ Секојдневна облека Слика

Основни својства

Извор:
кориснички
Посебни Употреба:
Носии
Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Врвот+Панталони+Појас+Наметка+Ракави
Знаци:
Kamui Gakupo

Тие исто така купуваат со овој производ.