.

.

Стакло 45mm Нерѓосувачки Челик Полу-Круг Дизајн Менгеме Клип 1 Компјутер од не ' Рѓосувачки Челик Половина Круг Стакло Менгеме Клип Тон Сребро.

Стакло 45mm Нерѓосувачки Челик Полу-Круг Дизајн Менгеме Клип 1 Компјутер од не ' Рѓосувачки Челик Половина Круг

DEN 237.00
DEN 263.52
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Стакло 45mm Нерѓосувачки Челик Полу-Круг Дизајн Менгеме Клип 1 Компјутер од не ' Рѓосувачки Челик Половина Круг Стакло Менгеме Клип Сребрен Тон Цврсто држете го стакло без дупчење дупки. Сатенски финиш натпревари контра блузи и поддржува. Одговараат за стакло, дрво, мермер итн.

Основни својства

Употреба:
Стакло Менгеме
Број На Модел На:
45x12x32mm
DIY Материјали:
Дрво
Структура:
Бран Менгеме
Standard or Nonstandard:
Стандард
Материјал:
Нерѓосувачки Челик

Тие исто така купуваат со овој производ.