.

.

Огромен Nucleated Нараквица , Природни Барок Бисер Нараквица,Вистински Слатководни Бисер Накит,Божиќ Подарок Нараквица,Магнет Затворач.

Огромен Nucleated Нараквица , Природни Барок Бисер Нараквица,Вистински Слатководни Бисер Накит,Божиќ Подарок

DEN 1183.00
DEN 1344.00
-12 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


добредојдовте на terisa накит
Новиот Бесплатен Превозот Школка Цвет Накит Multicolor Природни Школка Слатководни Бисер Кристално Мушка Цвет Ѓердан Ѓердан Врвот Qualtiy US$ 49.00 /парче
Новиот Бесплатен Превозот Ахат Цвет Накит Црна Кристал Природен Бисер Жолта Ахат Школка Цвет Ѓердан Врвен Квалитет на Големо US$ 189.00 /парче
Нови Arriver Цвет Накит 4-10мм Природните Слатководни Бисер Розова Боја Барок Shaper Цвет Ѓердан 18" Нов Бесплатен Превозот САД$ 99.00 /парче
Бесплатен Превозот A1084# Црвено Школка Свежа Вода за Бисери Ѓердан Мода Црно Јаже Ѓердан Убаво Нови Пристигне на Жените Девојка Партија Подарок US$ 13.99 /парче
Бесплатен Превозот A1161# Бела Школка Свежа Вода За Бисери Ѓердан Мода Црно Јаже Ѓердан Убаво Мода Бисери.Школка Ѓердан US$ 13.99 /парче
прекрасен цвет ѓердан Школка &Свежа Вода Бисер Ѓердани Мода Црно Јаже Ѓердан нови жените накит меша цел A1170a US$ 99.99 /многу
12 парчиња / многу
Шармантен!2rows сина, тиркизна цвет ѓердан АА 6mm круг 18"-20"inchs мода жената накит трговија на Големо бесплатен превозот A2496 US$ 26.99 /парче
Прекрасна ! Сина Мајка На Перл Шел & Слатководни Бисер & Кристал Цвет Ѓердан 18inchs Цвет Мода Накит Топла Продажба FN1579 US$ 49.99 /парче
Метод
Следење На Број
Времетраење
HK Мал Пакет
НИКОЈ
10-30 Дена
Кина Post Small Package
YES
Околу 15 Работни Дена
EMS
YES
4-7 Дена
DHL/UPS-ОТ
YES
3-5 Дена
Испорака
Ние ќе започне на превозот вашата цел во 1-3 дена откако ќе се плати, се разбира, ќе бидете известени со следење на број (освен HK Мал Пакет). Ве молиме изберете соодветна испорака метод во објектот е shippment детали.
Наплата
Ние се случува надвор за 100% задоволството на клиентите и така, ако вие не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ве молиме ни e-mail (во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел) да ни каже што сакаат враќање на средствата, таму ќе биде без прашања праша.
Пакување
Ние нудиме висок квалитет свилен торбичка и прекрасни подароци кутија за да ја добиете вашата цел добро заштитени. Тие совршено ќе одговара на видот и големината на вашиот накит.
За Нас
Ние веќе работиме на Бисер област за речиси 13 години и ние имаме богато искуство/увид на прави Бисер бизнис. Сите производи ги нудиме се целосно рачно изработени и ние сме секогаш на mession да го води тренд на накит пазарот. Ве молиме оди со нас !
Имаме трговијата на мало продавница во Пекинг и ние ќе добредојдовте да ја посетите : )
добредојдовте на terisa накит

Основни својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Поставување Тип:
Никој
Бисер Форма:
овална
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Должина:
20cm
Затворач Тип:
Магнет
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Круг
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
хривнија боја:
бела розова
накит големина:
10-16mm
Пол:
Децата, на Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Тежина околу:
50g
бисер shaper:
Барок
Главниот Камен:
природен бисер
braceleet затворач:
Магнет
хривнија должина:
8
Бисер Тип:
Слатководни Бисери

Тие исто така купуваат со овој производ.