.

.

2018 Нови Блескави Луксузни Паун Дијамант Ден Спојки Вечер Партија Висок Квалитет на Жените Рамо Кеси Деликатна Чанта и Pruses

2018 Нови Блескави Луксузни Паун Дијамант Ден Спојки Вечер Партија Висок Квалитет на Жените Рамо Кеси Деликатна

DEN 859.00
DEN 1363.68
-37 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Може исто така да бидат заинтересирани во :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ве молиме овозможи 1-2 см се разликува поради прирачник за мерење, ви Благодариме.

Основни својства

Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Две
Стил:
Моден
Надворешноста:
Никој
Број На Модел На:
001
Бренд Име:
Gnirue
Декорација:
Дијаманти
Затворање Тип:
Hasp
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Никој
Повод:
Разноврсна
Внатрешни работи:
Не Џеб
Главен Материјал:
Памук Ткаенини
Обликот:
Елипса
боја:
црна/црвена/сино/rose red/виолетова

Тие исто така купуваат со овој производ.