.

.

2017 Нови Пристигнување Слон Бел Сафир Аметист 925 Сребрен Pendant Жената Свадба 33x27mm

2017 Нови Пристигнување Слон Бел Сафир Аметист 925 Сребрен Pendant Жената Свадба 33x27mm

DEN 431.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис : Pendant Лице Големина : 33x27mm или 1.3x1.1 инчен скапоцен камен големина : 2x2mm Третман : Загрева Јасност : АКО да VVS Единица на објектот : 1 Парче Други : Домот, едноставно и убава!! Сјај : Привлечни Плаќање :
Јас го прифаќам Зачувам
Превозот :
Секој објект ќе биде транспортирана со регистрирани пост и осигурување, така што ќе може да се следи превозот статус онлајн. Тоа обично ќе се земе 7-14 работни дена да пристигнат.
Се враќа :
Јас го прифаќам се враќа без било каква причина по купувачи ги добиете во рок од 14 дена. Ако имате било какви проблеми ве молиме ни e-mail и ние ќе бидеме среќни да работат со вас. Сите се враќа мора да бидат во нивната оригинална состојба и никогаш не носи.
ПОВРАТНИ информации
Како и секогаш, ви благодариме за вашата поддршка. Јас ќе продолжи да се направи повеќе уникатен накит и да се обезбеди најдобра услуга за сите. Јас сум за фер и лесно да зборувате. Ве молам оставете ме позитивни повратни информации со сите предмети. Ако се чувствувате незадоволни со некоја од моите производи или услуга, ве Молиме контактирајте ме и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. Ве молам не ме остави ништо негативно, netural и јас ќе ви помогнат да се реши тоа. одговара.
Најдобри Желби,
shecrown

Основни својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SheCrown
Материјал:
Камен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Сребро.
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Стил:
Канцеларија/кариера

Тие исто така купуваат со овој производ.