.

.

Nishine 30pcs/многу 16 Бои 3.5 Инчен Недовршени Балерина Чипка Стара Износени Цвеќиња За DIY Applique Коса Додатоци

Nishine 30pcs/многу 16 Бои 3.5 Инчен Недовршени Балерина Чипка Стара Износени Цвеќиња За DIY Applique Коса Додатоци

DEN 479.52

Од стоката
Достапно е за нарачката

modname=ckeditor
Добредојдовте на Nishine Официјалната Продавница (*^__^*) Карактеристики : Предмет Тип : цвет&headwear Големина : 3.5". Боја : 16 бои. Пол : Унисекс Материјал : ткаенина. Шаблон Тип : Цврста Стил : Мода Тежина : Околу. за 5g / еез. Опис : 100% Сосема нов и висок квалитет. Направени од мека плетени ткаенини и многу удобен за носење. Широк спектар на цврсти бонбони бои за вашиот избор,со сите бои во акции. Одличен додаток за да ги задржи ќе изгледаат кул и елегантен,нов моден стил бебе grils headwear коса додатоци. Одличен подарок за вашиот симпатична бебе или пријатели,симпатична мода phptography реквизити. Белешки : ве Молиме овозможи 1~2cm(0.4~0.8")разликите,поради прирачник за мерење,ви благодариме. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот. Пакетот вклучува : 30pcs*цвет За нас : Ние сме Nishine,на НАС бренд,една фабрика кои се специјализирани во бебе прибор за повеќе од 10 години,Nishine желби понуда симпатична бебе мода производи да се направи бебе целиот свет повеќе симпатична и убава,се надеваме дека нашите производи може да се направи вашето бебе и семејството повеќе среќни!

Основни својства

Бренд Име:
Nishine
Пол:
Унисекс
Материјал:
Акрилик,Микрофибер,Полиестер,Spandex,Chiffon
Одделот За Името:
Деца
Стил:
Моден
Тип:
Headbands
Шаблон Тип:
Флорални
Тип На Објект:
Headwear
Пол:
Унисекс
Материјал:
Ткаенини
Тип:
Headwear
Тип На Објект:
Headwear
боја:
16 бои во парк
Стил:
Моден
Големина:
3.5
Is_customized:
Yes
Пакет:
opp вреќа или кутија
Корисност:
фотографија реквизити,роденденски Подароци,партија декорација

Тие исто така купуваат со овој производ.