.

.

Нови Пристигнување Жените Завој Фустан Моден Зимски Долг Ракав Тенок Bodcon Се Облекуваат Секси Сплит Славна Личност Вечер Партија Фустани Vestidos

Нови Пристигнување Жените Завој Фустан Моден Зимски Долг Ракав Тенок Bodcon Се Облекуваат Секси Сплит Славна

DEN 3211.20

Од стоката
Достапно е за нарачката


Нови Пристигнување Жените Завој Фустан Моден Зимски Долг Ракав Тенок Bodcon Се Облекуваат Секси Сплит Славна Личност Вечер Партија Фустани Vestidos
Answer : ___________________________ Note : Оваа облека големина на информации е само за референца само, ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење. Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор, и ве молиме изберете правилна боја.
За Превозот
1.Ние брод на светот.
2.По вашата нарачка бидат платени, ние сме во состојба да го достави во рок од 3 работни дена за акции предмети, додека за кои се надвор од акциите предмети ќе
бидете во 7-15 работни дена.
3.Следење на број ќе се upload за вас, откако ќе ја испраќаат вашата нарачка.
4.Ве молиме, напишете ја вашата целосна адреса со Телефонски Број и бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака .
Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
Ве молиме забелешка"вашата порака пред да плаќаат или да ја напуштат вашата порака за цел откако ќе се плати, ако вашата адреса е потребно за да
бидат променети.
За Плаќање
Ние прифаќа Paypal, Western Union , Money Gram , Банкарски Трансфер.
Наплата&Размена Политика
Ако ви се враќаат објект, бидејќи тоа е дефектен, или поради грешка на нашата должност, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние
ќе го прифати врати стоката & exchange.
1.Ако стоката се потврди за лош квалитет, ние прифаќаме наплата & exchange, ако размена, тоа само може да бидат разменети за производи
на ист стил или иста цена.
2.Производот мора да биде postmarked најдоцна во рок од 7 работни дена од денот кога сте го добиле, во ова време ви треба да ги информира
ни се ако сакате да се вратите & exchange,вклучувајќи вашата нарачка БР. и причина сакате да се вратите или размена. Ако стоките се
се неисправни.
3. Откако ќе потврди дека ќе може да ја врати стоката од страна на EMS,DHL, и ќе мора да ни e-mail со следење на број по вашиот производ
била испратена надвор.
4. Откако го добивме на стоките кои ќе се вратите, тогаш ние ќе процесот на наплата или размена за вас.Ние прифаќа paypal наплата
износот.
Повратни информации
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтинг ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги.За вашето задоволство и
позитивни повратни информации е многу важна за нас.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуга,ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние сме среќни да се биде секогаш во вашата услуга.

Основни својства

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Зима
Број На Модел На:
69016
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
LATIBELL
Силуета:
Обвивка
Материјал:
Spandex,Најлон,Rayon
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Никој
Половината:
Природни

Тие исто така купуваат со овој производ.