.

.

neoprene свилен ткаенина монета цветни печатење на ткаенина цвеќиња печати сервер за шиење neoprene ткаенина модна недела материјал Убаво

neoprene свилен ткаенина монета цветни печатење на ткаенина цвеќиња печати сервер за шиење neoprene ткаенина

DEN 22754.00
DEN 23952.00
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

00 /многу
дворови / број 7 метри шупливи од африкански чипка ткаенини 135 см широк Сино Зелена африкански guipure чипка цвет и лист вода растворлив guipure чипка 2015 US$ 186.00 /многу
дворови / број 5 метри градина Портокал со бела 2 боја текстилни лажен везови ткаенина продажбата тип стерео везови здолниште organza крпа tulle US$ 138.00 /многу
дворови / многу PQYY99 африкански guipure чипка вода растворлив хемиски чипка шупливи надвор француска чипка ткаенина комбинација ткаенина памук US$ 588.50 /двор
D po21 топло Бела вода растворлив полиестер жица полн со tulle organza везови ткаенини везени крпа фабрика за нарачки парфем US$ 35.50 /двор
Сина позадина камен цвеќиња кристал тиркизна цвет врвот ткаенини voile чипка weddomg фустан материјал дијамант чипка sequins цвет US$ 135.00 /многу
5 дворови / многу свадба цвеќиња бб aftrican voile чипка собираат hollandis sequins фустан charmeuse прозорец завеса Божиќ ткаенина памук spandex US$ 75.00 /многу
дворови / број 7 метри шупливи од африкански чипка ткаенини 135 см широк лимон боја африкански guipure чипка цвет и лист вода растворлив guipure чипка 2015 US$ 186.
PQYY111 Сите сребрена светлина на вода растворлив полиестер со вжарено чипка ткаенина тешки стерео цвет фан sequins везови крпа US$ 388.53 /дворот двор
Ако нарачате повеќе од 50 метри, или 55 дворови ,
DHL Бесплатен Превозот (3-4 дена пристигнување)
ве молиме контактирајте со продавачот!
Африкански чипка, тантела ткаенини,везови ткаенина,француска чипка Африкански чипка, Убава француска чипка со sequins Background1 : voile Background2 : Нето Испорака : Бесплатна испорака во САД,Канада ,Австралија и Западна Европа
Топла Маска чувствува organza цвет африкански ткаенини,везови ткаенини свадба laces француска чипка трговија на големо завеса мало raschel laces US$ 138.00 /многу
5 метри / многу
PQYY74 висок квалитет на швајцарската voile laces швајцарија француска чипка ткаенина organza ткаенина tulle ткаенина tecido feltro свадба tela US$ 408.00 /многу
5 метри / многу клубот партија чипка ткаенина на Прстен круг везови доброто цвеќиња шема чипка стерео флеш sequin африкански чипка ткаенина US$ 138.00 /многу
дворови / многу
До 2015 нето работа за шиење Шупливи од чипка нето ткаенина чипка ткаенини африкански тантела и цвеќиња ткаенина цвеќиња комбинација yam везови US$ 138.00 /многу
дворови / многу D po34 Продажба бутик high-end вода растворлив везени крпа Компјутер везови чипка извезена со ткаенина парфем US$ 35.50 /двор
D po35 На нов компјутер везови чипка Вода растворлив извезена со слика на платно наредби high-end вода растворлив US$ 35.00 /многу
дворови / многу
D po23 нова вода растворлив везени крпа tulle materical домот везови чипка Везови ткаенина фабрика за нарачки парфем US$ 35.00 /многу
дворови / многу
До 2015 Жолта и бела текстилни свадба ткаенина везови памучна ткаенина на високо-одделение фустан нигерија облека фабрика direc embroid US$ 128.00 /многу
метри / многу D po75 Нови чипка organza voile млеко свила цвет облик на рамни везови везови ткаенина текстилни ткаенини електронски 2014 година нови злато US$ 35.

Основни својства

Велур Ткаенина Тип:
Вез
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Nonwoven Техника:
Spunlace
Тип:
Challie Ткаенина
Ширина:
150 cm (59 inch)
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Бренд Име:
POLIS
Шема:
Сплотени
Стил:
Крстот
Плетени Тип:
Вез
Материјал:
Вез

Тие исто така купуваат со овој производ.