.

.

Atreus S5 Стил 1Set Автомобил Издувни Цевки Совет Со Задниот Браник Diffuser спојлер За Ауди А5 Додатоци 2/4-врата 2012 2013 2014 2015

Atreus S5 Стил 1Set Автомобил Издувни Цевки Совет Со Задниот Браник Diffuser спојлер За Ауди А5 Додатоци 2/4-врата

DEN 10886.00
DEN 12096.00
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


1. детали : Пакетот вклучува : А5 Б8.5 Задните diffuser * 1 set & издувните совети * 1 пар Материјал : Силна АБС Боја : Сјајна црна Стил : S5 стил Година : 2012 - 2016 Година Лесна инсталација Безбедна и брза испорака Лиење на ОЕМ делови 100% fitment Висока температура paiting, никогаш нема да избледи
2. слики :
Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина.
Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
PS : Русија, САД, АУ без царина.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме контактирајте со нас да ни се прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Основни својства

боја:
2 Вратата, 4 Врата
Другиот Дел Број:
Автомобил Авто Нерѓосувачки Челик Назад Пригушувач Опашка Завршува
Материјал Тип:
Хром 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик
Монтажа Позиција:
Задните
Специјални Функции:
Промена на декорација, надградба
Производителот Дел Број:
Автомобил Авто Нерѓосувачки Челик Назад Пригушувач Опашка Завршува
Осветленост Дел Број:
За Audi A5 2012-2015 2/4-вратата
Земја/Регион на Автомобил Производство:
2012 2013 2014 2015
Бренд Име:
Atreus
Тип:
Micropole Пригушувач

Тие исто така купуваат со овој производ.