.

.

Карбонски Влакна Задниот Браник Издувните Diffuser Усна за Мерцедес Бенц C Класа W205 C205 C63 AMG Coupe 2-Врата 2015-2017 Стр Тип

Карбонски Влакна Задниот Браник Издувните Diffuser Усна за Мерцедес Бенц C Класа W205 C205 C63 AMG Coupe 2-Врата

DEN 28982.00
DEN 31848.48
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


ЗАБЕЛЕШКА
Ако Не изберете " Бродови Од : Кина ", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
Ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации и споделување на нас слики ако ги задоволи нашите производи и нашите услуги .
Ние сме производител кој произведува над илјада модел на делови за автомобили . имаме строга КК пред секоја пратка .
Но, ако у најдете било проблем и штета за дел , ве Молиме, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации , ние подготвени да направат наплата за вас .
9891 Можеби додадете овие производи,Ве автомобил е повеќе кул
Карбонски Влакна Задниот Браник Издувните Diffuser Усна за Мерцедес Бенц W205 C63 AMG Coupe 2-Врата 2015-2017 Автомобил Додатоци
Година Направи Модел Трим Мотор 2017 За Мерцедес-Бенц C180 База Купе 2-Врата 1.6 L 1595 CC 97 Cu. Во. l4 ГАС Turbocharged 2017 За Мерцедес-Бенц C200 База Купе 2-Врата 2.0 L 1991 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС Turbocharged 2017 За Мерцедес-Бенц C250 База Купе 2-Врата 2.0 L 1991 CC 121 Cu. Во. l4 ГАС Turbocharged 2017 За Мерцедес-Бенц C300 4 Matic Купе 2-Врата 2.0 L 1991 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged 2017 За Мерцедес-Бенц C300 База Купе 2-Врата -CC -Сертификати. Во. - 2017 За Мерцедес-Бенц C300 База Купе 2-Врата 2.0 L 1991 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged 2017 За Мерцедес-Benz C63 AMG База Купе 2-Врата 4.0 L 3982 CC 243 Cu. Во. V8 ГАС Turbocharged 2017 За Мерцедес-Benz C63 AMG S База Купе 2-Врата 4.0 L 3982 CC 243 Cu. Во. V8 ГАС Turbocharged 2016 Година За Мерцедес-Бенц C350 4 Matic Купе 2-Вратата Од 3,5 L 3498 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2016 Година За Мерцедес-Бенц C350 База Купе 2-Вратата Од 3,5 L 3498 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2015 Година За Мерцедес-Бенц C180 База Купе 2-Врата 1.6 L 1595 CC 97 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged 2015 Година За Мерцедес-Бенц C250 База Купе 2-Врата 1.8 L 1796 CC 110 Cu. Во. l4 ГАС DOHC Turbocharged 2015 Година За Мерцедес-Бенц C250 База Купе 2-Врата 1.8 L 1796 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged 2015 Година За Мерцедес-Бенц C350 4 Matic Купе 2-Вратата Од 3,5 L 3498 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2015 Година За Мерцедес-Бенц C350 База Купе 2-Вратата Од 3,5 L 3498 CC 213 Cu. Во. V6 ГАС DOHC Природно Aspirated 2015 Година За Мерцедес-Бенц C350 База Купе 2-Вратата Од 3,5 L 3498 CC V6 ГАС DOHC Природно Aspirated
спецификација :
Боја : Црна
Материјал : Јаглерод Влакна
Процес : Вакуум лиење
Модел : 3 X3 twill weaven
Инсталација : Слободен само прислушување завртки вклучени
Н. Ж : 3.94 KG
G. W : 6.5 КГ
Производ Големина : 168*71*18.5 CM
Пакување Големина : 176*78*23 CM
Пакување : извоз картон
функција :
1.Fitment : за Мерцедес Бенц W205 C63 AMG Coupe 2-Врата 15-17
2.Фабриката Спецификација,Слободни само прислушување завртки вклучени,Одлична fitment,се движат надвор oringnal браник и одговара на diffuser на
3.3*3 Twill Weaven Карбонски Влакна , со полиран и shinning површина ,десет пати тешко од челик
4.Произведени од страна на вакуум во калапи,полиран површина,мала тежина,висока цврстина
5.Multilayer заштита пакување,shockproof & crashproof

Основни својства

Бренд Име:
MCARCAR КОМПЛЕТ
Автомобил модел:
за Мерцедес Бенц W205 C63 AMG Coupe 2-Врата 15-17
Модел Година:
2015 2016 2017
Име На Модел:
JC-BY001
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Задниот Браник Diffuser Усна
Тип На Објект:
Браници
Автомобил модел:
за Мерцедес Бенц C205 C63 AMG Coupe 2-Врата 15-17
Материјал:
Јаглерод Firber
Примарна боја:
Карбонски влакна црна
Fitment:
Одлични
квалитет:
Загарантирана
Инсталација Метод:
Користи Шраф
Површина:
Shinning и мазни
степен:
УВ Заштита
Пакување:
Извоз Картон
Функција:
Мала тежина

Тие исто така купуваат со овој производ.