.

.

Чонгкинг Квалитет! 16mm Навој Ги вклопува 168F/GX200/170F Универзална 6.5 HP~7HP Бензински Мотори со 235mm Должина

Чонгкинг Квалитет! 16mm Навој Ги вклопува 168F/GX200/170F Универзална 6.5 HP~7HP Бензински Мотори со 235mm Должина

DEN 1176.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


Чонгкинг Квалитет! 16mm Навој Ги вклопува 168 F/GX200/170 F Универзална 6.5 HP~7 HP Бензински Мотори со 235mm Должина
Погоден Генератор/Модел на Моторот : се Вклопува 168 F/GX160/GX200/170 F 5.5 hp~7hp и останатите универзални 163cc~212cc Гас Мотори

Основни својства

Број На Модел На:
168F/196CC/GX200/170F
is_customized:
Yes
квалитет:
ОЕМ квалитет

Тие исто така купуваат со овој производ.