.

.

2 парчиња/многу Специјални Ефекти CO2 Cryo Авиони FX CO2 АВИОН, Co2 Авион машина за Диско ефекти DJ,Забава, Ноќен клуб

2 парчиња/многу Специјални Ефекти CO2 Cryo Авиони FX CO2 АВИОН, Co2 Авион машина за Диско ефекти DJ,Забава, Ноќен

DEN 16800.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

П : Дали ќе го прифати пад на превозот?
A : Да, ние не падне превозот, и нема да го напуштија информации за пратката. веб-сајт.П : Како можам да ги пратите мојата цел?
A : ние брод По ред надвор, нашите професионални услуги на клиентите ќе испратиме следење на број на вас на али.

Основни својства

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
МК-C03
Бренд Име:
MOKA SFX
Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Контрола на владата:
DMX-512, електрична контрола
Влезен Напон:
AC110V/220V 50/60Hz
моќност:
200W
co2 авион:
Една Цевка
Правец на ветер:
Спреј висина
Mahine Ефект:
Бел Чад CO2
сертификација:
CE, RoHS
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Тие исто така купуваат со овој производ.