.

.

Collare Валентин Подарок За Сопруг Пол Мажи Накит Злато/Сребрена Боја Љубов Срце Облик Mens Нараквици & Алки H181

Collare Валентин Подарок За Сопруг Пол Мажи Накит Злато/Сребрена Боја Љубов Срце Облик Mens Нараквици & Алки

DEN 334.00
DEN 668.16
-50 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Канада
Бесплатни Пост Воздух Mail
$60-$200, Слободни e Packet
>$200, Слободни Fed Ex/DHL
Обединети Арапски Емирати
>$150, Слободни Aramex
Европски земји/
Азија/
Австралија / Нов Зеланд/
Африкански земји
>$200, Слободни DHL/Федекс/ Aramex/EMS
*Испорака време на Пост Воздух Mail : 10-60 дена (строги царинска политика,зафатен сезона,лошите временски услови може да резултира со одложување). Ако треба подарок кутија,ве молиме контактирајте со нас и плати дополнителни трошоци ($1-$3/компјутери).Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.Ние ќе ви обезбеди враќање или замена откако ќе го потврдите.
2, 2,Било други причини : За било какви причини не ви се допаѓа produncts, ве молиме контактирајте со нас во 15days откако сте го примиле нарачки,ве молиме бидете сигурни дека производите се во оригиналната состојба и се обврзуваат на превозот цена од себе.
U7 Валентин Подарок За Сопруг Пол мажи Накит Жолто Злато/ Љубов Срце Облик Mens Нараквици IH1607 Хривнија мажите Сакаат Срце Облик Mens Нараквици Мажите хривнија
Материјал : еколошки бакар Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 парче нараквица,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)
Ако сакате да купите појавување нараквица , ве молиме кликнете на следните слики :
Бесплатен превозот за сите нарачки. Ви благодарам многу!
. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. Ние имаме повеќе од 10 години на дизајн и производство на искуства во мода накит.
*Време на испорака на EMS/e Packet : 7-15 дена. Ви благодариме!
Почитувани купувачи, ако најдете било какви проблеми околу нашите производи откако ги добиваат, ве молиме веднаш обратете се кај нас и да ни покаже некои слики на проблеми. Добредојдовте на скенирање и да се купи!За било какви прашања, проблеми, бара или сугерира за нашите производи, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил, Trade Manager или оставете порака на вашиот налог. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ние во голема мера ќе го ценат кога ќе ни даде пет ѕвездички повратни информации.
Стандарден пакет е како на следната слика. Ние ќе ги направиме нашите најдобри напори за да ги реши за вас. За било какви причини не сте задоволни со нарачки, ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации или отворен спор. Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да и се прават нашите најдобри за вас.
*Време на испорака на DHL/Федекс/Aramex : 3-8 дена.
Instyle Накит е професионална мода накит фабрика во Гуангжу,Кина.
*Изразат парцели може да имаат даночни прашање. Но, тие можеби оштетен доколку се користи од страна на несоодветно облечен навики. Ве молиме чувајте ги добро, тие ќе изгледаат сосема нови за долго време.
Ако сте задоволни со цел,ве молиме не двоумете се да ни остави "5 ѕвезда"повратните информации и вашиот вредни сугестии. Многу висок квалитет уникатни модни дизајни ќе бидат објавени на тука со конкурентна цена од сега па натаму.

Основни својства

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
H181
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Бренд Име:
Collare
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Поставување Тип:
Никој
Метали Тип:
Никој
is_customized:
Yes
функција 1:
хривнија мажи
Карактеристика 2:
Адвокатско Нараквици

Тие исто така купуваат со овој производ.