.

.

NTITAN Црна/X графичкиот процесор Кулер Компресор Графичка картичка вентилатор За MSI GeForce GTX 1080 ТИТАН Основачите Издание видео Картичка за Ладење

NTITAN Црна/X графичкиот процесор Кулер Компресор Графичка картичка вентилатор За MSI GeForce GTX 1080 ТИТАН

DEN 828.00
DEN 1103.52
-25 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Бесплатен Превозот NTITAN Црна/X графичкиот процесор Кулер Компресор Графичка картичка вентилатор За MSI Ge Force GTX 1080 ТИТАН Основачите Издание видео Картичка за Ладење
Опис : Бренд : Делта Фан Дијаметар : 65mm Теренот : 37x37x37mm Моќ Конектор : 4wire 4pin Напон : DC12 V Струја : 1.8 На Апликации : За MSI Ge Force GTX 1080 ТИТАН Основачите Издание видео Картичка за Ладење
Пакет Се Вклучени :
1 x ДЕЛТА BFB0712 HF 65mm 12 V 1.8 За MSI Ge Force GTX 1080 ТИТАН Основачите Издание Графичка Картичка Вентилаторот за Ладење 4 Pin 4 Wire
Напомена :
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус е нерегистрирани и не се во можност да ги пратите.Тоа само покажува следење на информации кога предмети во Кина.
Ако сакате да се задржи следење во целиот транспорт,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail (побрзо и безбедност).
Инаку ве молиме не жалбата не за следење на информации.Ви благодариме!

Основни својства

Линии:
4 Линии
Моќ Интерфејс:
4PIN
Бренд Име:
repairist
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
GTX760
Фан Живот:
100000 часа
Примена:
На Графички Картички
моќност:
1.2 W
Heatsink Материјал:
Бакар
Пакет:
No
Тип:
Фан
Број На Модел На:
GTX670
Бучава:
Ниска
Фан Големина:
65mm daimeter
конектор:
4 жица 4Pin
Тип:
графичка картичка фан
категорија:
видео картичка кулер
Компатибилен со:
GTX660TI
Функција:
Видео Картичка за ладење
Компатибилен with1:
GeForce GTX 1080 АЕРО 8G ОК
Компатибилен with2:
GeForce GTX 1080 Основачите Издание
Компатибилен with3:
GeForce GTX 1080 МОРЕ СОКОЛ X
Компатибилен with4:
NTITAN Црна 6GD5
Компатибилен With5:
NTITAN X 12GD5

Тие исто така купуваат со овој производ.