.

.

Едноставен стил Бебе момче девојка СТП мека дното Рамни чевли pedometer чевли учењето одење чевли првата прошетка Деца

Едноставен стил Бебе момче девојка СТП мека дното Рамни чевли pedometer чевли учењето одење чевли првата прошетка

DEN 307.00
DEN 420.96
-27 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

1. Услови : 100% сосема нови, високо квалитетни Материјали : СТП 3. Димензии : cm вештачки грешка мерење на вистинската големина : за 0-14 месеци бебето за Големината Внатрешна должина Метри должина 4 10.5 см 10cm 5 11.5 cm 11cm 6 12.5 cm 12cm 1 инч = 2.54 см 5. Вклучува : Еден пар на чевли. 6. Карактеристики : (1). Дизајнот е толку симпатична и убава. (2). Материјалот е многу мека. (3). Многу не се лизга За Shippment 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! Ви благодариме за вашата посета, ви посакувам среќен шопинг. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.

Основни својства

Чевли Големина:
4, 5, 6
Бебе Возраст:
7-12 Месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Мешани Бои
Бренд Име:
MiYuebb
Outsole Материјал:
PU
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU
Моден Елемент:
печ
Затворање Тип:
Чипка-Up
Сезоната:
Пролет/Есен
Име На Производ:
деца чевли
Материјал:
pu
Производ големина:
Пакување:
opp
Информации За Производот Код:
4xz14
Погоден за оваа сезона:
пролет, есен и зима
Стил:
Мода, симпатична

Тие исто така купуваат со овој производ.