.

.

Оригиналниот уво влошки Перница за AKG K181DJ K181 слушалки ( earmuffes/Слушалки перница)

Оригиналниот уво влошки Перница за AKG K181DJ K181 слушалки ( earmuffes/Слушалки перница)

DEN 480.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

Опис На Производот
Пакет се вклучени :
1.1 Замена Earpads Компатибилен Со AKG K181 K181 DJ Мека Удобно Earpads
2.2 Производи се во согласност со Европските ROHS заштита на животната средина барања;
2. 1pair=2 парчиња Боја : Црна
Производ Слики Биле Однесени Во Вид
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Помек Leatherette и Пена
Совршено Се Вклопуваат
Овој Модел Е Компатибилен Со AKG K181 K118 DJ eadphones
Нарачана(Тоа е Оригинал)

Основни својства

боја:
Црна
Со USB:
no
is_customized:
no
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
V-MOTA
Број На Модел На:
За K181DJ
is_original:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.