.

.

SUNYIK Зелена/Блу/Бела Кристал Geode Кластер Druzy Круг Шарм Pendant Лежиште (Слободен Синџир)

SUNYIK Зелена/Блу/Бела Кристал Geode Кластер Druzy Круг Шарм Pendant Лежиште (Слободен Синџир)

DEN 220.32

Од стоката
Достапно е за нарачката


Тип : Кристал Druzy Скапоцен Камен Круг Камен Мушка Pendant
Големина : За 15x25-16x30 mm;Дупка : Околу 5mm
Метал : Злато На Ѕвонење
Количина : 1 Компјутер
Тежина : Околу 3-4 Грам
Состојба : Нова
PS : pendant е природно, па обликот ќе испрати по случаен избор без според достапни акции.
Жешка Розова
Браун
Сина
Бела
Зелена
ВНИМАНИЕ ве Молиме да ги Прочитате сите аукција услови пред да наддавање, ви благодариме! Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во описот за големината детали. Ние да се потрудиме да ја претставуваат нашата камења и накит прецизно. Понекогаш поради флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори, таму можни се мали варијации во бојата. Ќе добиете слични еден како на сликата. Контактирајте со Нас Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања. Вашиот е-мејл обично ќе се одговори во рок од 24 часа, од понеделник до сабота и како е можно поскоро за време на викендите. Ако не се добие одговор во рамките на овој временски период, ве молиме проверете ја вашата СПАМ или РЕФУС пошта кутија за нашиот одговор.

Основни својства

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Приврзоци Тип:
Solitaire
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Бренд Име:
SUNYIK
Пол:
Унисекс
Метали Тип:
Злато На Ѕвонење
Големина:
About 15x25-16x30 mm;Hole
Количина:
1 Компјутер
Тежина:
About 3-4 Gram
Состојба:
Нови

Тие исто така купуваат со овој производ.