.

.

ДСА АУ Plug Гроздобер Кампување Led Ѕвездена String Светла За Дворот Свадба Со S14 E27 Lumiled Светилки

ДСА АУ Plug Гроздобер Кампување Led Ѕвездена String Светла За Дворот Свадба Со S14 E27 Lumiled Светилки

DEN 3264.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


АУ Plug Патио String Lights - 48 НОЗЕ Гроздобер Lumiled
Светилки Водоотпорна
Отворено Комерцијални String Светла за Патио, Двор, Свадба, Божиќ
Карактеристики : Plug : АУ Напон : 220 V Водоотпорен : IP65 Приклучок Тип : E27 Приклучок Должина : 14.4 М Кабел : H05 VV-F 2*0.75 ММ 2 Приклучок Износ : 15pcs Стандарден Тип на Врска : Plug + Водоотпорен Конектор

Основни својства

Стил:
АУ приклучок
Употреба:
празник
сертификација:
УЛ,CE,ССА,RoHS
Глава Број:
1-19 глава
Гаранција:
2 години
Напон:
220V
Карактеристики:
Водоотпорен
Бренд Име:
milliongreat
Осветлување Растојание:
1-5m
Приклучете Го Опашка:
Yes
Празник Име:
Божиќ
Повод:
Градина
Извор На Енергија:
AC
База Тип:
E27
Е dimmable:
Yes
Извор На Светлина:
сијалица
Број На Модел На:
IL-SL-51
Приклучок Тип:
АУ приклучок
Должина:
48inch
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
Пластични
боја:
Црна
Музика:
Никој
Тип На Батерија:
Никој
Водоотпорен:
IP65
Приклучокот стил:
АУ 2 Pin Приклучок
Обесен Socket:
15pcs E27 виси socket
кабел материјал:
ПВЦ+100%чист бакар
проред:
3FT
чашката:
Суспендирани
Пакет:
картон
кабелот тип:
круг кабел
Светилки Количина:
11W 18PCS/2W 16PCS
Примена:
Отворено Настани

Тие исто така купуваат со овој производ.