.

.

Мажите не ' Рѓосувачки Челик Ретро Готски Сонцето Компас Pendant Ѓердан Големи Мажи Панк Велосипед Гроздобер Накит Collares

Мажите не ' Рѓосувачки Челик Ретро Готски Сонцето Компас Pendant Ѓердан Големи Мажи Панк Велосипед Гроздобер

DEN 208.00
DEN 253.92
-18 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Производ Карактеристики
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Големина на : (Како што е прикажано на сликата)
Гаранција : Боја нема да се менува и црна, црвена или кафеава
Пристаништето Повод : Запознавање / Секојдневниот / Свадба / Роденден / Партија
Подарок за : Пријател / Таткото / Брат ти / Мајка / Жена
Погодни за : Мажи, Жени, Млади и Женски Зрелост
Фото Галерија
Пакување
Торбичка во Сомот (Бесплатно)
Подарок кутија (Бесплатно)
Прстен Големина и Мерење
Бесплатен Превозот И Испорака
Ние брод на сите пакети во рок од 48 часа по уплатата, ќе се обезбеди на сите видови на превозот метод. Ако сакате да одредите превозот метод, ве молиме да го плати превозот цена. Подолу е евалуација на испорака брзина за вашиот референца. ви благодариме!
* Ако вашата нарачка цена надмине САД $ 200, ние ќе ви обезбедиме DHL, Fed Ex, или Aramex превозот услуга.
Испорака брзина само за референца, понекогаш ќе биде одложен од страна на празници, прослави, лошите временски услови, царина, итн.
Пост Воздух Mail на Јужна Америка, земјата може да потрае подолго од 60 дена.
Експрес обично имаат царинските давачки поглед на даночните прашања, во овој случај, ве молиме да соработува со царинските да плати данок.
Надоместок и Враќање
Ви благодарам многу за да изберете BLEUM CADE , ние нудиме на 7 дена се врати услуга :
1. За било која причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас веднаш. Ние прифаќаме враќа или размена во рок од 7 дена од денот на приемот, да ги задржи на производот во оригиналната состојба и се обврзуваат превозот цена од себе, ние ќе обработиме вашето враќање барање по приемот на врати производот.
2. Ако примите неисправни производи, ве молиме контактирајте не веднаш за тоа замена или поправка. Ако заменетата не е достапно, тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање.
3. За повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот клиент сервис тим.
Contacter
1. Можете да контактирате со оставање порака на aliexpress или пратете ни е-маил.
2. Нашиот оперативен програма :
САД : PM 6 : 00 AM ~ 3 : 00 PM
Руската Федерација : СУМ 5 : 00 ЧАСОТ ~ : 2 : 00
ОБЕДИНЕТОТО КРАЛСТВО : AM 1 : 00 ~ 10 : 00
Германија / Франција / Шпанија : СУМ 2 : 00 AM ~ 10 : 00 AM
Бразил : ЧАСОТ 10 : 00 часот ~ 7 : 00 AM
Австралија : СУМ 12 : 00 ЧАСОТ ~ 8 : 00 AM
3. Ние ќе ви одговори e-mail во рок од 24 часа од работниот ден, во рок од 36 часа за време на викендите.
Повратни информации
Технолошкиот процес
Се користи и Подароци
Накит одржување
Вовед
Сите материјали се еколошки безбедни за здравјето на луѓето. BLEUM CADE циркони се увезуваат од Австрија, висок степен со неспоредлива чистота. 3-слој од платина или розово злато позлатен, тоа го прави накит повеќе шармантна и шарени.

Основни својства

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
45*45mm
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Бренд Име:
BLEUM CADE
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
316L

Тие исто така купуваат со овој производ.