.

.

Маша И Мечка Т кошула Девојки Т-маица Деца Девојка маици За Деца Блузи Девојки Т риза За Дете Девојки Облека Мечка Маша T105X

Маша И Мечка Т кошула Девојки Т-маица Деца Девојка маици За Деца Блузи Девојки Т риза За Дете Девојки Облека

DEN 239.04

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ве молиме да се избере облека според големината на табелата!
ПРАШАЊА и одговори П : Се производ фотографии вистински? A : Да,на Сите фотографии на екранот се 100% реално.и фотографии се преземени од себе.Но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори. П : Како можам да се плати за мојата купување? A : Ние прифати Alipay, Western Union, TT, QIWI паричник, Банкарски трансфер, ВИЗА, Мастеркард, и повеќе ќе бидат на располагање и во иднина. П : Кога на испорака? A : ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-7 дена(според цел е количество )по уплатата.Но, во случај на било топло производи се привремено надвор од акциите,ние ќе го контактот што побрзо да побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Ali Express Стандард на Превозот .објектот што би сакале да ги купите тежи повеќе од 2kg. Можете да поставите наредби одделно, правејќи се дека секоја цел тежи помалку од 2kg, да ги искористат предностите на бесплатен превозот. Можете или да изберете друг изразат превозникот, може да брод на пакет преку Fedex/DHL/UPS-от за вас пакет! П : дали постои следење на број за мојот објект? A : Да, ние брод парцела преку Ali Express Стандард Превозот,ние брод секој ред со нивниот следење на број и можете да го видите! П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, Што е трговија на големо цена? A : ви Благодариме за вашето барање. ако сакате да се купи голема количина, ве молиме Контактирајте со нас .ние ќе ви даде најдобра цена. благодарение П : Колку долго можете да го испратите со цел по цел? А. за Време на процесот на својата цел : 1 - 3 дена во работен ден. П : Колку долго може да добиете редоследот по испраќање цел? А времето за Испорака на Ali Express Стандард за Испорака : Нормално тоа трае 10-60days за да добие производи откако ќе се обработуваат тоа. П : Како да во рок од 10 дена од денот на приемот на цел? A. производи може да се примени во 10days ако изберете го изразат курир, но во овој случај вие сте одговорни за важечките увозни царинските давачки/даноци, ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување. П : Ако на крајот заштита на време, сеуште не сте добиле парцела? А Ако не сте добиле вашата пратка кога се заштити време е речиси се истрошија, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Основни својства

Дете НИ Големина:
3T, 4T, 5T, 7T, 9T, 11T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Јака:
О Деколте
Стил:
Активни
Материјал:
Модални
Бренд Име:
YosuCoun
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
YC021801
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Унисекс
Облека Должина:
Редовни
Сезоната:
Пролет лето Есен
облека:
Бебе Девојки Babys Девојка
облека:
Деца Девојка Дете Девојки
боја:
Т-маица печатење
Моден:
Маша И Мечка

Тие исто така купуваат со овој производ.