.

.

FUMAT Модерната LED K9 Кристалните Лустери За Дневна Соба Хотел по Скалите Големи Кристал Лустерот Осветлување Метеор Спирала Лустерот

FUMAT Модерната LED K9 Кристалните Лустери За Дневна Соба Хотел по Скалите Големи Кристал Лустерот Осветлување

DEN 18125.00
DEN 22656.00
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


100% Висок квалитет и Сосема нов Големина : Кол : 40cm*H : 120cm Кол : 50cm*H : 150cm Кол : 50cm*H : 180cm Кол : 60cm*H : 240cm Кол : 80см*H : 220cm Боја : Clear & сребрена Напон : 110-130 V 220 V-240 V Материјал : кристал /челик /Метал Сијалица : 4 W LED*GU10 вклучувајќи ги и Основните Собранието е потребно Сијалица ќе испрати Топло бела до вас. Ако ви треба Кул бело pls остави порака. Ви благодариме.

Основни својства

Тип На Објект:
Лустери
Стил:
Модерна
сертификација:
УЛ,CE,CCC
Напон:
220V,110V,110-240V
Тело Материјал:
Кристално
Сенка Ветер:
Надолу
База Тип:
GU10
Извор На Енергија:
AC
Сенка Тип:
Кристално
Карактеристики:
Долго Кристал Лустерот 35a
Бренд Име:
FUMAT
Гаранција:
1 година
Број На Модел На:
кристал лустерот
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Заврши:
Полиран Хром
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
Инсталација Тип:
Флеш Планината
Тип На Објект:
K9 Кристалните Лустери
боја:
кристално јасна +метал сребро дел
Место:
дневна соба канцеларија центар
Напон:
110-130V 220-240V
Материјал:
Метал кристално
сијалица:
led gu10
Стил:
Модерната k9 кристал лустерот
оригиналниот:
Кина
Кристално:
k9 кристално
клучен збор :
кристал лустерот led

Тие исто така купуваат со овој производ.