.

.

OkeyTech 1pcs/лот 2 Копчиња на Далечинскиот Авто Автомобил Копче Фоб Замена Школка Покрие Силикони Случај За Рено Duster Логан Fluence Clio

OkeyTech 1pcs/лот 2 Копчиња на Далечинскиот Авто Автомобил Копче Фоб Замена Школка Покрие Силикони Случај За

DEN 100.00
DEN 100.32
-0 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Okey Tech 1pcs/лот 2 Копчиња на Далечинскиот Авто Автомобил Копче Фоб Замена Школка Покрие Силикони Случај За "Рено" Duster Логан Fluence Clio Опис 1.Пластичните делови се собраа без празнини, која е поврзана со сплит линија и изгледа многу совршен. 2.Капакот е изработен од ABS материјал, површината со висока цврстина, добра хемиска отпорност, топлина и на корозија и на влијанието на сила. 3.Не постои никаква флеш брус на капакот, површината е многу рамен и убав. 4.Клучот сечилото е направен од бакар и обработени од страна на вакуум топлина. Станува се повеќе еластични и лесно да го исечете. 5.Ние произведуваме со висока прецизност фреза и големината е многу прецизна. 6.Не рециклирање на материјалот. 7.Сечилото нема да рѓа и нула страна, севкупниот изглед благородна . Важна Напомена : 1.Овој објект не е далечен,тоа е само еден далечински копче школка случај замена. 2.НЕМА внатрешни работи (remote/електроника/transponder чип)единица внатре. 3.Ве молиме проверете ги вашите клучни изгледа исто како во нашиот производ сликата погоре пред да ја купите.
Нашата Предност 1.Добра количина.
2.Испраќање во рок од 24 часа.
3.На адекватни.
4.Добра услуга.
5.Трговија на големо и retai.
Детали Слика

Основни својства

Прилагодување:
Yes
Осветленост Дел Број:
Клучни Школка За Рено Duster Логан Fluence Clio
Материјал Тип:
ЗА Рено
R/C Функција:
без
Производителот Дел Број:
За Рено Копче Фоб Школка
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина За Рено
Другиот Дел Број:
Клучни Школка За Рено Duster Логан Fluence Clio
Бренд Име:
OkeyTech
боја:
Црна
Автомобил Стил:
автомобил стил додатоци
Карактеристики:
Замена на копчето школка за Рено
копчето авто:
За Рено Duster Логан Fluence Clio
Копчиња:
2 Копчиња
логото:
No
сечилото:
не сечилото
Погоден за:
За Рено Duster Логан Fluence Clio
Тип:
Автомобил Копче Случај за Автомобил Рено
Објектот:
За Рено Копчето

Тие исто така купуваат со овој производ.