.

.

МОДЕЛ ФАНОВИ instock едно парче sd верзија 19cm Дете Пиратите gk смола статуа Слика за Собирање

МОДЕЛ ФАНОВИ instock едно парче sd верзија 19cm Дете Пиратите gk смола статуа Слика за Собирање

DEN 15360.00

Од стоката
Достапно е за нарачката


И трговија на големо и трговијата на мало се достапни.Ако сакате да се направи трговија на големо,ве молиме контактирајте со нас директно за многу подобра цена
Информации За Производот
INSTOCK СЕГА
19cm висина
смола направени
нови во кутија
Кинески независни дизајн

Основни својства

Предупредување:
произведено во Кина
Пол:
Унисекс
Стоковните Атрибут:
Готови Производи
Димензии:
18cm
Тип На Објект:
Модел
Материјал:
Смола
Со Анимација Извор:
Јапонија
Војник Додатоци:
Војник Готовиот Производ
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Верзија Тип:
Првото Издание
Возраст Опсег:
> 8 години
Број На Модел На:
едно парче sd верзија Дете Пиратите gk
Тема:
Филм & TV
Далечинска Контрола:
No
Mfg Серија Број:
Смола
Големина:
One Size
Завршување Степен:
Готови Производи
Кукли Тип:
Модел
Бренд Име:
модел фанови
Скала:
sd
Далечинска Контрола:
No
Состојба:
INSTOCK
Верзија Тип:
Првото Издание
Завршување Степен:
Готови Производи
Со Анимација Извор:
Јапонија
Тип На Објект:
Модел
Mfg Серија Број:
Смола

Тие исто така купуваат со овој производ.