.

.

HIBRIDE Убава Шарм Цвет Кубни Циркон Студ Обетки За Жените Brincos Бисер Earring За Свадба Подароци E-396

HIBRIDE Убава Шарм Цвет Кубни Циркон Студ Обетки За Жените Brincos Бисер Earring За Свадба Подароци E-396

DEN 497.00
DEN 765.12
-35 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


HIBRIDE Убава Шарм Цвет Кубни Циркон Студ Обетки За Жените Brincos Бисер Earring За Свадба Подароци E-396
Бренд : HIBRIDE
Предмет Тип : Жените Студ обетки
Главниот Камен : ААА Кубни Циркони
Друг Камен : Обична
Позлата : Роза Златна боја/родиум позлатен
Meterial : Бакар/месинг
Прилики : Запознавање Шопинг Канцеларија Секојдневно носење Подарок
Подарок За : Мамо Девојка Сопруга Ќерка Женски Пријатели Себе
Еколошки Стандард : Олово,Никел,Кадмиум Слободни

Основни својства

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HIBRIDE
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Број На Модел На:
E-396
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
Кубен Циркони
Камен:
Кубен Циркони
Пакет:
Подарок кутија
Повод:
Годишнина,Ангажирање,Подароци,Партија
накит квалитет:
AAAAA Врвот одделение
позлата:
Бело Злато БОЈА
Функција:
Олово,Никел и Кадмиум Слободни
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)
Тип На Објект:
Студ Обетки

Тие исто така купуваат со овој производ.