.

.

Благодарам u Мајка 0-3 Monthes Новороденче Крпа Пелена за 6-19 lbs Бебе Обновливи Крпа Пелени со вграден Лагер fraldas де pano

Благодарам u Мајка 0-3 Monthes Новороденче Крпа Пелена за 6-19 lbs Бебе Обновливи Крпа Пелени со вграден Лагер

DEN 268.80

Од стоката
Достапно е за нарачката


Новороденче Крпа Пелени за 0-3 Monther Бебе, со Пораби во Внатрешноста Soaker.
TH01-TH05 е мека minky надворешниот, други се полиестер надворешниот.

Опис :
1. Прифати Големо & Dropshipping , може да се направи микс цел, изберете го вашиот стил !
2. Краток Обработка На Време. Откако ќе се потврди од Ali Express. Ние ќе ја процесира вашата нарачка во рок од 24 часа.
3. 100% Задоволство, ако не можете да ја примите вашата предмети или да добијат еден поинаков, ние ќе го препрати или да направи реконструкција.
4. Навремено да Комуницираат, ако имате било какви прашања, pls се чувствуваат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори навремено.
5. Љубезно ве молиме да Забележите, ако дојде од Шпанија , Италија , Германија, Бразил и сл. тоа ќе потрае неколку дена за да се оди преку сопствени.
6. Како различни компјутери екранот, боите на вистинскиот објект може да се разликуваат slighly од погоре слики!!
Задоволството На Клиентите :
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање :
Ние ја прифати кредитни картички, навремени банкарски трансфери и офлајн плаќање. можете да изберете еден од нив да плати за тоа.
Враќање Политика :
Ако сакате да разменувате објекти што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. треба да се плати за дополнителни трошоци. и ве молам задржи на предмети задржи враќа во првобитната состојба.
Повратни информации :
S инџе вашите повратни информации е многу важно за нашето работење е развој. срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети.
Ние навистина се надевам дека ќе ви се допадне. ако не сте задоволни со тоа,ве молиме e-mail на нас, ние ќе се потрудиме да услуга од 24hours.
Контакт со нас : Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!

Основни својства

Тип На Објект:
Пелени
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
0-3 месеци
Број На Модел На:
S
Класификација:
Пелена
Соодветна тежина:
3-6 кг
Бренд Име:
Благодарам u Мајка
Материјал:
Бамбус Јаглен & Полиестер или Minky
Количина:
200

Тие исто така купуваат со овој производ.