.

.

Гитара Форма Бонбони Силикони Чоколадо Мувла,Торта Декорација Фондан Мувла ,Торта Декорирање Алатки за Сапун,Чоколадо Мувла на Одлуки

Гитара Форма Бонбони Силикони Чоколадо Мувла,Торта Декорација Фондан Мувла ,Торта Декорирање Алатки за Сапун,Чоколадо

DEN 230.00
DEN 287.52
-20 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Опис на Материјал : Силикон 3 D Гитара Мувла Боја : Розова Мувла Големина на : 8.5*5.5*1.3 cm Оценка на температура : -40 centigrade на+210 centigrade Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење.Тоа е Мека и лесна за употреба .

Основни својства

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
LFGB,CE / ЕУ,SGS
Број На Модел На:
JS2480
Материјал:
Силикони
Бренд Име:
Jasmylife
Торта Алатки Тип:
Габи,
Големина:
8.5*5.5*1.3cm
боја:
Пинк
Материјал:
Силиконски 3D Гитара Мувла
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.