.

.

Сопствени Направени Врвот Одделение Памук, Лен Завеси, Украсни Крпа Завеса Мрачно Ткаенина Завеси За Дневна Соба Cortinas Чиста Tulle

Сопствени Направени Врвот Одделение Памук, Лен Завеси, Украсни Крпа Завеса Мрачно Ткаенина Завеси За Дневна Соба

DEN 919.00
DEN 967.20
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Produt детали :
Функција :
Предмет : Прозорец/Дневна Соба Завеси
Материјал : 100% Памук
Големина на : може да се прилагоди, ни остави порака или контактирајте не директно за повеќе големини
answer : ___________________________ note :
1.C urtain width=2 пати прачка/железнички ширина, така pls мерка ширината на вашиот прозорец, пред да се откажат цел.
2.Големина на : Wзначи ширина, Hзначи Висина.
3.Висина : прилагодите
4.Ве молиме овозможи мало отстапување (1-3cm) поради hemming
5.За кориснички завеси pls дозволете 3-7 дена да се прилагодите за време на шпицот на сезоната.

Основни својства

Големина:
W150xH220cm, W150xH270cm, W180xH270cm, W180xH220cm, W200xH270cm, W250xH270cm, W300xH270cm, W400xH270cm
Обработка:
Кука, Grommet Врвот
Бренд Име:
Yvonicky
Локација:
прозорецот
Стил:
Модерна
Употреба:
Кафуле,Хотел,Дома
Применливи Прозорец Тип:
Станот Прозорецот
Тип:
Завесата
Формат:
јаже
Техника:
Ткаени
Инсталација Тип:
Страна Инсталација
Материјал:
100% Памук
is_customized:
Yes
Обработка Додатоци Цена:
Вклучени
Број На Модел На:
N 17052501
Функција:
Translucidus (Засенчување Го Оценувате 41%-85%)
Отворање и Затворање на Метод:
Лево и Десно Biparting Отвори
Шаблон Тип:
Plaid
Шема:
Лента

Тие исто така купуваат со овој производ.