.

.

Sorbern Леопард Оптоварување Високи Потпетици Шупливи Од Страна Глуждот Високи Чизми Чипка-До Пистата Чевли Жена Чизми Пролет Стил Фетиш Чевли

Sorbern Леопард Оптоварување Високи Потпетици Шупливи Од Страна Глуждот Високи Чизми Чипка-До Пистата Чевли Жена

DEN 3845.00
DEN 4272.00
-10 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Ако сте итна потреба, ве молиме контактирајте со нас пред цел. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
12914 Препорачувам
Сите чевли се направени-за ред,па ние треба 3-5 работа обработка дена да се направи чевли за вас,некои сложени стил
може да треба повеќе дена,ве молиме љубезно чека трпеливо.
Скенирање на следете го QR кодот за да добиете повеќе попуст на телефонот
1. ние може да им даде на вашиот екстра dicount, ако цел повеќе парчиња .
Пета висина може да биде над 30cm , па само се игра вашата имагинација. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Обработка време на сопствени чевли ќе биде околу 5-7 дена за да се заврши,сложени стил треба подолго време. A : Да ,пакетот ние само го прогласи за "чевли" на лебл ,не постои никаква подетални информации на чевли ,па pls не грижете се .
Обичај пета висина или платформа,пета висина е исти со платформа, па еднаш потврди пета висина, платформа ќе
исто така е потврдено. П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт. Ние ќе се обидеме потрудиме да се избегне било кој квалитет на проблемот. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : не ми се допаѓа бојата и моделот и големината не се вклопуваат ,може да специјално прилагодено ? Да ,сите чевли поддршка обичај ,и обичај е слободен,pls контактирајте со нас пред да направите нарачка . Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад.
Custom-услуга подолу се достапни : available :
Промена на материјал или боја ;
Промена чевли стилови,како што се промена на тенки пета да буци пета,коленото високи чизми до над колената високи чизми,високи потпетици за да
оптоварување потпетици,додадете bowknot,додадете ремени итн.Ви благодариме!. П : Дали овој производ доаѓаат со тајно во пакет?бидејќи не сакам луѓето да знаат што во него. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.Други Политики : Ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз доход.Гаранција и Гаранција : 100% од сите испорачани производи со добар квалитет и под строги испитување пред превозот. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Добредојдовте reorders и пад на превозот ,ние ќе ви ги даде екстра попуст. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по добивањето тоа.

Основни својства

Чевли Големина:
34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
Број На Модел На:
0000
Обвивка Материјал:
PU
Платформа Висина:
0-3cm
Пета Висина:
Супер Висока (8cm-до)
Бренд Име:
SORBERN
Вратило Материјал:
PU
Insole Материјал:
PU
Со Платформи:
Yes
is_handmade:
Yes
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
Свила
Пети Форма:
Посочи Пети
Подигнете Тип:
Основни
Подигнете Висина:
Глуждот
Шаблон Тип:
Леопард
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Пета Тип:
Оптоварување
Сезоната:
Пролет/Есен
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Обичај Материјал:
на располагање
прилагодено боја:
на располагање
Обичај Пета Висина:
на располагање
Обичај Чевли Ширина:
на располагање
женска големина 46 чизми:
на располагање
Обичај Услуга:
во текот на коленото чизми високи потпетици
Обичај жените рамно стапало чизми:
на располагање
Обичај жените Пролет чизми:
на располагање
Внатрешниот Материјал:
СТП/Краток Кадифен Достапни

Тие исто така купуваат со овој производ.