.

.

STARPAD За Kailing диск кочница пумпа собранието прилагодени мотоцикл хидраулични диск сопирачка за полнење различни од алуминиум

STARPAD За Kailing диск кочница пумпа собранието прилагодени мотоцикл хидраулични диск сопирачка за полнење различни

DEN 14400.00

Од стоката
Достапно е за нарачката

3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Или испратете уште една нова една за да ви. Или изборот ЕМС или другите.
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. Ви благодарам многу. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. По двете тебе и мене потврди проблеми. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Уживајте во вашата шопинг. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. (Освен некои земји и APO/FPO) 2,Наредби обработени навремено по плаќање на проверка. Благодарам многу. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Основни својства

Бренд Име:
STARPAD

Тие исто така купуваат со овој производ.