.

.

Danjeaner Есен Зима Комбинација Долго Cardigans Жените Топло Долги Ракави, Плетени Џемпери Чисто Женски Лабава Кимоно Скокач

Danjeaner Есен Зима Комбинација Долго Cardigans Жените Топло Долги Ракави, Плетени Џемпери Чисто Женски Лабава

DEN 575.52

Од стоката
Достапно е за нарачката


Danjeaner Есен Зима Комбинација Долго Cardigans Жени
Топло Долги Ракави, Плетени Џемпери Чисто Женски Лабава Кимоно Скокач
Напомена :
Ако ви се исполнат следниве два услови,можете да добиете $1 купон за вашата следна цел :
1.ве молиме да ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди за детална оценка . 2.Внеси купувачот се покаже на повратни информации или вашиот СНС,како што се FACEBOOK,VK,INSTAGRAM,ITAO,БЛОГ или на други социјални медиуми.
Големина на Информации(cm)
БЕСПЛАТНИ ГОЛЕМИНА
ДОЛЖИНА : 71 CM РАМО : 38 CM РАКАВ : 55 CM БИСТА : 80-100 CM

Основни својства

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Материјал Состав:
Памук
Затворање Тип:
Отворете Бод
Бренд Име:
DANJEANER
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
Cardigans
Техника:
Компјутер Плетени
Дебелина:
Стандард
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
222
Материјал:
Полиестер,Spandex,Памук
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Крпеница
Стил:
Повик
Облека Должина:
Долго
Производи:
Cardigan
Пол:
жените poncho
Бои:
Како слики
Големина:
бесплатни големина џемпери

Тие исто така купуваат со овој производ.