.

.

Zienstar Ултра Тенок руската Bluetooth Безжична Тастатура за IPAD,MACBOOK,ЛАПТОП, Компјутер PC и Таблет

Zienstar Ултра Тенок руската Bluetooth Безжична Тастатура за IPAD,MACBOOK,ЛАПТОП, Компјутер PC и Таблет

DEN 743.00
DEN 816.00
-9 %

Од стоката
Достапно е за нарачката

Zienstar Ултра Тенок руската Bluetooth Безжична Тастатура за IPAD,MACBOOK,ЛАПТОП, Компјутер PC и Таблет Функција : 100% сосема нов и висок квалитет. Сосема нов и висок квалитет со целата парче алуминиумска легура задниот поклопец. Брусен метал текстурирање тастатура панел е анти-пропадна и ви дава чувство на висока класа. Пренослив, ултра тенок и многу удобен за вас да го носат да патуваат или да оди на бизнис патување. Тоа може да се користи со smart телефон, таблет, лаптоп и десктоп компјутер. Користете Broadcom Bluetooth Модул 3.0,со стабилен квалитет. Надворешноста е специјално дизајниран за вашиот i Pad mini. Системот е дизајниран за Windows,Android,IOS. Ве молиме притиснете Fn+Андроид или Fn+Windows или Fn+ IOS за да се префрлите систем на владата.(откако ќе се поврзете bluetooth) мала тежина, тивко тастатурата, вода-доказ, прашина-доказ Режа вид тастатура, брзо пишување, добро чувство. Микро интерфејс, лесно да се наплатат. Заштеда на енергија тастатура режим на спиење Спецификации : работната Далечина : 10 m Modulating Систем : GFSK Работен систем : Win, Android и IOS систем Операција Напон : 3.0-5.0 V Работат на струјата : Режим на Струја : 0.3-0.5 м-р Спиење Тековни : Полнење на струјата : 100ma време на Полнење : 4 часа Литиум Батерија Капацитет : 300 м-р Непрекинато работно време : 40 часа Режим на време : 60 дена Литиум Батерија Живот : 3 година клучната Сила : 80±10g Копче живот : 5 милиони потези Температурата на работа : -10-+55 C Димензии : 245 х 148 x 5 MM (L*W*H) Тежина : 0.30 килограми Нема. од копчиња : 78 копчиња во Боја : Црна Распоред : Русија / Украина Пакет Содржина : 1 x Безжична Bluetooth Мини Тастатура 1 x Микро USB полнење Кабел Pls имајте во предвид дека : Само кога вашиот уред има bluetooth функцијата,а потоа може да ја користите тастатурата на екранот. Spec Слики :

Основни својства

боја:
Црна
Стил:
Мултимедијални,Тенок,За Таблет
Број На Модел На:
039
Јазик:
Руски
Бренд Име:
ZIENSTAR
Примена:
Десктоп,Таблет,Лаптоп
Пакет:
Yes
Тастатура Стандард:
78 Клучеви
Врвка За Околу Поддршка:
No
Работата Стил:
Мембраната
Интерфејс Тип:
Bluetooth
Полна Големина тастатура:
No
Тип:
Bluetooth Безжична
боја:
Црна
Тастатура големина:
245 x 148 x 5 MM (L*W*H)
Батеријата:
Rechargable литиум батерија
Интерфејс:
Bluetooth 3.0
систем:
IOS / Windows/ Андроид
Тежина:
0.30 KGS
keycap структура:
Чоколадо sccissor
Материјал:
Пластика и Алуминиум (Backshell)

Тие исто така купуваат со овој производ.