.

.

TKM Куче Јака Поводник Со Sofy се Справи со Поместена Миленици DogTraining Водат Тешки Силна Куче Краток Поводник за Средно Големо Куче CL155

TKM Куче Јака Поводник Со Sofy се Справи со Поместена Миленици DogTraining Водат Тешки Силна Куче Краток Поводник

DEN 501.00
DEN 527.52
-5 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Куче Јака Поводник Со Sofy се Справи со Поместена Миленици Dog Training Водат Тешки Силна Куче Краток Поводник за Средно Големо Куче CL155
Материјали : најлон со рефлексивни линија, метална кука
Боја : Зелена, Сива,Портокалова
Големина : јаже 2.5 см и должина 85cm ( Еластичност 65cm-85cm)
Погоден за големи 40kg куче
Поради различни од шоуто компјутер со екран ,и differnent на пиксели камери , па боја ќе биде малку на хроматска аберација. Големината на Толеранција (+/-1- 2cm ), тежина +/- 10g.

Основни својства

Големина:
total 65cm to 85cm
Тип:
Кучиња
Функција:
Персоналните,Рефлексивни,Отцепување,Поместена,Брзо Ослободување
Шема:
Цврста
Бренд Име:
TKM
Материјал:
Најлон
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Тип:
Leashes
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
најлон со рефлексивни линија, метална кука
Големина:
ширина од 2,5 cm * Вкупна Должина 85cm
боја:
Зелена, Сива,Портокалова
Примена:
Миленичиња Куче ,Средината Куче ,Големо Куче и othe на животните
Поводник Стилови:
Средно Големи Куче Краток Поводник јаже
Функција:
најлон со Рефлексивни Линија и softy се справи со поместена
погоден:
не се големи 40kg куче

Тие исто така купуваат со овој производ.