.

.

STARPAD За Бесплатен превозот Kawasaki zx-10r zx-12r kdx200 kdx250 поранешниот шок апсорпција масло покрие прашина маска 43x55

STARPAD За Бесплатен превозот Kawasaki zx-10r zx-12r kdx200 kdx250 поранешниот шок апсорпција масло покрие прашина

DEN 725.76

Од стоката
Достапно е за нарачката

Благодарам многу.Овие трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Контактирајте Ме : Ако постои било каков сомнеж или проблем за стоката,ве молиме не само што ми даде Негативен Фидбек. Ние ќе рефундирање на вашите делови или на сите вкупниот износ. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Плаќање : да ја прифатиме Alipay, Запад Унија. Политика на враќање : Ако имало било производ проблеми, Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати стоката се врати од денот кога сте го добиле нашите предмети. Што,се надеваме, и да бидеме сигурни дека сето тоа ќе оди добро.Firtly,ве молиме да ми нуди вашата цел број, а потоа ми нуди проблемите детали порака и јасен доказ. Или испратете уште една нова една за да ви. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ве молиме имајте на стоки кои се неискористени и добар пакување состојба. И ако сакате подобро превозот начин, pls дозволете ми да знам, ние ќе го промени, и товарни полнење, исто така, треба да се промени. Или изборот ЕМС или другите. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 4,Ако вкупната тежина на вашата цел е над 2 килограми,ние ќе брод тоа од страна на неколку "Кина Пост Воздух Mail" или "e Packet" одделно. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Нашата цел е задоволството на клиентите! Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. И, ве покануваме да ни даде ПЕТ Ѕвезди Позитивни Повратни информации. 3,Општо земено, ние ќе ги искористиме Кина Пост Воздух Mail. Во однос на пакување : ние може да се промени на пакетот за намалување на тежината и одржување на превозот на безбедноста зависи од различни стоки. Испорака : 1,во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Уживајте во вашата шопинг. Тоа ќе потрае 15-50 дена (Русија ќе треба повеќе дена,од 15-90days);и Америка ќе го користи e Packet, тоа ќе потрае 7-12days. Ви благодарам многу. Ние исто така снабдување други предмети за истата серија на производ, можете да проверите и да се избере од листата подолу. По двете тебе и мене потврди проблеми. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.детали за производот
Пакување Референца :
Во однос на хроматските аберации и димензија грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере. 5,Ние само брод да се потврди цел адреси. И, ве молиме контактирајте со мене од Aliexpress прво, и дозволете ми да знам деталите, а потоа ние ќе се обиде да го реши проблемот за вас како е можно поскоро.

Основни својства

Бренд Име:
STARPAD

Тие исто така купуваат со овој производ.