.

.

2 Парчиња 78mm Пластични Изолациониот Капак Тест Менгеме Алигатор Клипови Стеги

2 Парчиња 78mm Пластични Изолациониот Капак Тест Менгеме Алигатор Клипови Стеги

DEN 431.04

Од стоката
Достапно е за нарачката


Спецификации : Име на Производ Алигатор Клип Материјал Пластика, Метал Боја Црна, Црвена, Сребрена на Ѕвонење Вкупната Големина(Секој) 78 x 16 x 22mm / 3.1" x 0.6" x 0.9"(L*W*H) Вилица се Отвори Ширина 8mm / 0.314"(Макс.) Тежина 35g Пакет Содржина 1 Пар на Алигатор Клипови
Опис : Алигатор клипови можат да се користат електрични или лабораториски електрични тестирање работа. Алигатор клипови често се користат во училиштето физика лаборатории за брзо и евтино да се соберат кола. Тие се корисни за поврзување на компоненти за да се жици. Алигатор клипови може да се користи како минијатурни стеги да се одржи делови заедно за лепење и жици заедно за лемење.

Основни својства

Број На Модел На:
VT2017032004

Тие исто така купуваат со овој производ.