.

.

Топол Африкански Сува Чипка Ткаенини Со Висок Квалитет За Мажи Памук Сува Чипка Ткаенина Швајцарската Voile Со Камен Швајцарската Voile Чипка Во Швајцарија

Топол Африкански Сува Чипка Ткаенини Со Висок Квалитет За Мажи Памук Сува Чипка Ткаенина Швајцарската Voile Со

DEN 2712.00
DEN 3568.80
-24 %

Од стоката
Достапно е за нарачката


Добредојдовте На Нашата продавница
Нашата продавница е во Гуангжу,Guangdong Н. Р. Кина. Имаме многу видови на африкански восок ткаенини и чипка ткаенини,сите тие се најновиот дизајни и 100% памук и висок квалитет на ткаенини!!! Имаме голем број на нови дизајни секој месец,и ние ќе ги објавиме овие нови дизајни во време на нашата веб-страница. Па ве молиме да одиме во нашиот веб-сајт да видите повеќе нови дизајни. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно.
Многу ви благодарам,и се надевам дека ќе уживате во водењето бизнис со нашата продавница!
Тип На Производ
Предмети Име
Должина
Ширина
Снабдување Тип
Пердув
Превозот
швајцарскиот voile чипка
Африкански guipure Чипка
5 метри
се однесуваат на физичките
Во акционерско Item / Прифати кориснички налог
Еко-пријателски
5-7 работен ден од DHLПРОЗОРЦИFedex
Топол Африкански Сува Чипка Ткаенини Со Висок Квалитет За Мажи Памук Сува Чипка Ткаенина Швајцарската Voile Со Камен Швајцарската Voile Чипка Во Швајцарија
Ве молиме Забелешка : Бидејќи се пука,на екранот или стоки имаат многу бои, сликата и материјал објект може да има мали разлики, ве молиме предмет на материјал објект.
Плаќање :
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена, а ќе се одржи вашата цел. Ние ја прифати кредитна картичка,western union moneygram и така натаму.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок или должност обвинет од страна на својата земја.

Основни својства

Тип На Производ:
Чипка
Декорација:
Rhinestones
Број На Модел На:
PS119
Материјал:
100% Памук
Ширина:
inch
is_customized:
Yes
Функција:
Еко-Пријателски
Ткаенина Тип:
Voile
Техника:
Хеклани
Употреба:
крпа униформа партија венчаница секојдневно се облекуваат
боја:
Ве молиме погледнете го физички
Големина:
There are 5 yards in each piece
is_customized:
Yes

Тие исто така купуваат со овој производ.